Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van itt ennyi rosszindul...

Miért van itt ennyi rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Ki teszek egy bármilyen kérdést, valaki jön hogy beszoljon vagy veszekedés indítson. Tényleg bármi a kérdés vagy bármire kérek segítséget... Egyes embereknek ez tesz boldogságot vagy nem értem.

2019. szept. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos ez van, ha nem ez nem tetszik, akkor ne írj ki többé kérdést, ha pedig írsz ki, akkor pedig tanuld meg kezelni azt, hogy mások ide trollkodnak, mert nincs jobb dolguk. Az ilyenekkel nem is szabad foglalkozni.
2019. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez mindaddig gond lesz, amíg a gyk ezeket védi, és nem a normális kérdezőket.

Ha meg a kérdező felkapja a vizet, még őt figyelmeztetik.

Vicc.

2019. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Mert sok frusztrált, magányos, lusta, vesztes kisbrékomplexusos ember van, akik itt csoportosulnak mert névtelenül megtehetik.
2019. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez van a társadalmunkban is.
2019. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nyomorult az itt lévő emberek nagy része, tisztelet a kivételnek. Nincs életük és ebben a rosszindulatban lelik örömüket. Én is regisztráltam, mert néha van egy-két kérdésem, de ezenkívül én nem nagyon foglalkozom az itteni dolgokkal. Ha kapok valami használhatót oké, de nincs türelmem olvasgatni a nyomorult emberek rosszindulatú üzeneteit, csak mert nekik jó móka engem ócsárólni név, arc nélkül ha épp bal lábbal keltek az nap. Szerintem te is csökkentsd az itt töltött idő mennyiségét. A sok hülye meg folytassa a trollkodását nyugodtan...
2019. szept. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!