Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy találjam meg facen ha...

Hogy találjam meg facen ha csak a keresztnevét tudom?

Figyelt kérdés
Kerestem csak keresztnév alapján meg úgy is hogy szűkítettem városra. Többet nem tudok róla. Csak 1 közös ismerősről tudok de nála meg be van állítva hogy ne láthassam az ismerőseit. Esetleg tudtok valahogy segíteni?

2019. szept. 6. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg az 1 közös ismerőst, hogy ki az az egy közös ismerősötök?
2019. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De egyaltalan fent van face-n? Mert vannak kivetelek! :-D
2019. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen fent van ez tuti az 1 közös ismerost pedig ugy ertem hogy 1 szer beszeltunk es nem valoszinu az uj talalkozas
2019. szept. 6. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Instagramon keress meg ra esetleg!
2019. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg még azt tudod csinálni, ha azzal az egy közös ismerősötökkel jóba van akit keresel, nézd meg, hogy a közös ismerősötök posztjainak a lájkolóit. Hátha ott lesz közöttük...
2019. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha valaki beallitja facen hogy ne lehessen latni az ismeroseit attol a kozos ismerosoket meg lehet latni
2019. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: De nyilván nem közös ismerősük. Ha neki is az ismerőse lenne akkor alapból nem keresné.
2019. szept. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, amit az #5 is. Még egy tipp, hogy a közös ismerőst állítsd be közelinek (ha még lehet olyat), és akkor látod, hogy kiket lájkolt, hátha őt is befogja.
2019. szept. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
en kikemkedem vagy megkerdezem a baratait
2019. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!