Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ennyire zárkózottak a nők?

Miért ennyire zárkózottak a nők?

Figyelt kérdés

Odamegyek hölgyekhez rendezvényeken, strandon, játszótéren és egyéb helyeken, beszélgetek velük, érdeklődök.

Ők viszont egy kis kezdeményezés után hidegek, közönyösek, zárkózottak pl. (nem mondom megy a nevem, mert idegen vagy, jó viszont akkor hogyan ismerkedünk meg), miért van ez, félnek a megerőszakolástól?


2019. szept. 11. 17:46
 1/8 A kérdező kommentje:
*nem mondja meg a hölgy a saját nevét ha rákérdezek, helyette azt mondja idegen vagyok.
2019. szept. 11. 17:48
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert ki szereti, ha egy idegen zaklatja őket egyértelmű szándékkal?

Nyilván nem jössz be nekik, akkor szokott főként ez az óvatos elutasítás játszani.

2019. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Vagy nem jössz be nekik vagy félelmetes vagy. Ez a két lehetôség van. Nyilvàn ha helyes pasi megy oda elolvadnak.
2019. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

"félnek a megerőszakolástól"

Hát ha én egy gyenge vékony szép lány lennék, én rettegve mennék ki a házból, amilyen véglényeket látok nap mint nap az utcán. Napokban is egy szép lány elsétált előttem a buszállomáson, és a 1 paddal arrébb lévő (kihittevóna') cigányok ott füttyögtek meg cuppogtak utána. Egy hányinger ez a társadalom. Ha én szép nő lennék én alig mernék kimenni a házból...


23/F

2019. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárkózottak, csak nem kíváncsiak rád. Ennek okát magadban keresd, ne bennük. Ezer oka lehet, hogy nem vagy megnyerő. Persze lehet, hogy a helyzetfelismerő képességed is rossz (milyen helyzetben "lehet" odamenni, és mikor nem).


Hogy szokott az egész kinézni, mikor odamész egy kiszemelthez?

2019. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Örök tanács ilyen közeledős esetekre: képzeld azt hogy a haverjaiddal logsz, jól érzitek magatokat, megvan a napi program, erre odaallit egy pasi (nem nő, pasi) hogy csatlakozni akar a baráti társasághoz. Hogy viszonyulnal hozzá? Rögtön üdvözölnéd, mondván hogy "szevasz barátom, soha boldogabb nem lehetnék mint most, hogy idejottel és beszédbe elegyedtel velünk!!! Alig várom hogy barátok legyünk!"

Vagy te is tartanad a két lépés társaságot, és ha nem is vagy bunkó, magadban forgatnad a szemed, hogy ezzel a vadidegennel kell foglalkoznod ahelyett hogy jol éreznéd magadat.


Továbbá hány éves lányokkal akarsz te ismerkedni a játszótéren?

2019. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy jól betalált pojén után, ami mosolyt fakaszt bús (más férfiak által már odaspriccelt) arcán érdeklődhetsz a neve felől. Vagy trükkel "Mit is mondtál hogy hívnak Niki?" (Nem mondtam) Ja, emlékszem Béla.
2019. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz? A legtöbben úgy ismerkednek (nem csak a nők, hanem általában mindenki), hogy közös ismerősök által, egy adott társaságban, baráti körben, bemutatják egymás ismerőseit a barátok, akiket valamely kontextusban megismerek.

Te random idegenként odasétálsz akárkihez, nem tudom miféle reakciót vártál. Ha szerencséd van, akkor bejön a stílusod valakinek és megakar ismerni, más esetben meg ne csodálkozz annyira.

2019. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!