Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy merjem önmagam adni?

Hogy merjem önmagam adni?

Figyelt kérdés
Húha hol is kezdjem... Most kerültem át egy új suliba. A régi iskolámban nem volt probléma azzal, hogy önmagam adjam. Alapjáraton én sokat bolondozok, viccelődök, jól kijövök mindenkivel, közvetlen vagyok. Szinte mindenről tudtam bárkivel beszélni. Most viszont mióta új suliba kerültem sokkal félénkebb lettem. Hamar lettek barátaim viszont nem merek előttük úgy viselkedni mint a régi barátaim előtt. Emiatt beszélgetni sem tudunk úgy és ez engem nagyon zavar. Szeretnék újra önmagam lenni, de olyan nehéz. Miért félek ennyire az új emberek előtt? Mit tegyek, hogy ez elmúljon? Nem akarom, hogy azt gondolják rólam hogy félénk vagyok, mert én nem vagyok olyan de most mégis ajj... Jó bár nem úgy vagyok félénk h alig beszélek meg ilyenek csak érzem h visszább fogom magam. És h nem vagyok önmagam... Mintha valami vissza tartana h teljesen önmagam adjam. Pedig ezek az új barátaim kedvesek és mondták is h mennyire aranyos lány vagyok de mégsem merek teljesen feloldódni a társaságukban. Mit tegyek?:( 18/L
2019. szept. 12. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak. Új környezetbe kerültél és kell egy kis idő mire teljesen fel tudsz oldódni :)

Ahogy többet leszel velük, automatikusan jönni fog az hogy mindig többet és többet adsz a valódi énedből, mert érezni fogod hogy megérdemlik e azt vagy sem. Aztán végül teljesen önmagad lehetsz előttük is.

2019. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz!:) Olyan rossz mert látom h ők már most önmagukat tudják adni én meg nem :(
2019. szept. 12. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Menni fog :D Ők már régebb óta egy közösségben vannak és te kerültél hozzájuk, vagy mindenki tiszta lappal indult?

Ha az első, akkor megvan a válasz arra miért tudják önmagukat adni :)

2019. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenki tiszta lappal indult :D
2019. szept. 13. 06:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak ők könyebben bontakoznak mint te. De neked sem kell majd sok idő :D
2019. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!