Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért buknak a fiatal lányok...

Miért buknak a fiatal lányok a buszsofőrökre?

Figyelt kérdés

Az esetek többségében amikor volnánon utazok tapasztalom hogy folyton valami fiatal fruska rá van kattanva a busz sofőrre utazás közben.

Nem értem miért. A legtöbb buszsofőr bunkó, mogorva és barátságtalan az utasokkal. De persze egy csinos lány más tészta. Ezt még meg is értem. A buszsofőr is ember. Viszont a csajok miért ennyire barátságosak velük? Néha már majdnem az ölébe ülnek, és kacérkodnak is.

Ez valami hatalomhoz való vonzódás náluk?

A legtöbb buszsofőr dagadt, kopasz és visszataszító külsejű amellett hogy paraszt is az utasokkal.

Nem beszélve hogy a buszsofőr figyelmét a szabályok szerint nem szabad elterelni.



2019. szept. 13. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
A csajoknak nem a bmw-s pávagyerek kell hanen az IKARUS-OS APUCI IDEÁL. :D
2019. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom ismeri a sofőrt személyesen, azért beszélgetnek...mert az 50 utasból 1 beszélget a soförrel akkor le kell vonni a logikus következtetést, hogy a csajoknak a buszsoförök jönnek be?
2019. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Ez egy rejtély számomra is, pedig lány vagyok.

Itt is tök sok kérdés van, hogy ki ismeri x vagy y járat sofőrét, mit tud róla, szokott-e ismerkedni :) Pedig valóban sok buszsofőr idősebb, nem is túl jó megjelenésű. Fura.

2019. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem kizárt, hogy ismerik egymást.

Másik, a sofőr egy széplánnyal nyájas, kedves, bókoló. Te meg vagy összefosod tőle magad, nem mersz hozzászólni, vagy bunkó vagy, ha nem a várt reakciót kapod.

A hú de megba....-nálak kezdés senkinek sem jön be.

Ahogy az sem, hogy nyomulsz, közben nem veszed észre, hogy nem érdekled.



A kopasz, dagadt bunkó sofőr meg nem nagyon beszélget max az ismerősével vagy telefonon.

2019. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

időnként felbukkan ez a kérdés.. Először is: nem igaz, hogy "többsége visszataszító külsejű, bunkó" stb., nem lehet, mindenki olyan szép és tökéletes, mint Te, dicső kérdező.

Ami tetszik a fiatal lányoknak: az, hogy felelősségteljesen, koncentráltan, józanul végzi a munkáját - bármilyen hihetetlen, a legtöbb fiatal lánynak a gyomra felfordul a felelőtlen, léha, élvhajhász, dolgozni nem tudó, dekoncentrált, vagy részeg fickóktól - még ha jó is a külseje. Nem hatalomról van szó: hanem uralomról, méghozzá önuralomról.

2019. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Miért is lettem lepontozva szokásos módon ebben a mocskos buta emberek kategóriában? Értelmes választ adtam a kérdés meg hülyeség. Vannak akiknek bejönnek a buszsoförök és? Ez nem azt jelenti hogy a fiatal lányoknak bejönnek. De mindegy ráérek én is lepontozni minden választ minden kérdés alatt
2019. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

#6:

Szia! Adtam neked zöld kezed, hogy szebb napod legyen. ^_^

2019. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem arról szól, hanem pont azokról akik indokolatlanul folyamatosan lepontoznak, még ott is ahol az volt a kérdés hogy szeretem e az őszt. Beteg szaréletü vesztesek, kár szívniuk a levegőt
2019. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Én nem látom, hogy minden buszsofőrön fiatal lányok lógnának. Ez sokkal inkább embertípustól függ.


Vidéken ismerek olyan buszsofőrt, aki velünk egy utcában lakik, mindenki ismeri, népszerű, mindig akad társasága. Egyszerűen vonzó természetű ember aki mindenkivel megtalálja a közös nevezőt.

2019. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem jönnek be a bunkó buszsofőrök. 17L

(Amugy milyen hatalomrol beszélsz? XD)

2019. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!