Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szocializálódjak?

Hogyan szocializálódjak?

Figyelt kérdés
Lépésről lépésre kéne menni,mer ebbe a témába nagyon nem vagyok otthon,ehhez nem értek annyit,sokat mentem helyekre,kocsmákba,meg minden,de egy hideg köszönőviszonynál többet sose sikerült kialakítanom az esetek többségében, azért sikerültek már dolgok,de nem annyira. Barátnőm nincs,kevés barátom van. Úgyhogy ahhoz nem értek,hogy hogy kell beszélni az emberekkel. De igazából nem is akarok úgy belemenni,hogy meg kelljen változtatnom azt,amit akarok. Tehát ha piros szín tetszik, nem akarom azt mondani hogy kék,mert akkor megfelelek csak...Nyitottnak nyitott vagyok,csak vannak dolgok,amiket nem lökök egyből mások elé(ugy gondolom hogy ez normális,nem csak én vagyok igy vele,senki nem ugy kezdi,hogy figyi,hello. keresek 150 et havonta, de ez csak egy buta példa volt,sokmindent ami ugymond személyes nehezen mondok el,mer vannak olyanok akik annyira nyitottak,hogy mindent tudnak már a másikról,olyan nyugodtan.)
2019. szept. 13. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont az a baj amit a zárójeles részben írtál a végén. Ha nem osztasz meg másokkal személyes információt akkor ne is várd hogy mások egy szimpla havernal többnek gondoljanak, vagy meg annak se. Ha elmondasz egy személyes dolgot valakinek, akkor a másik személlyel erezteted hogy nyitsz fele, ezáltal o is kicsit másképp tekint majd rad. Szép lassan kialakulnak majd baráti kötelékek, de ez nem egy hét munkája, legalább egy év mire rendberaksz mindent. Fáradt vagyok, de mikor egy ilyet meglatok en elkepedek. Az ember társas lény. Alapvető feltétele hogy másokkal jól tudjon kommunikálni.
2019. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit meg hozzafuzok hogyha attól félsz hogy visszaélnek azzal amit elmondtal valakinek, akkor mivan? Kit érdekel hogy Faterod elhagyott mikor 5 eves voltál? Kit érdekel hogy szorongsz emberek között? Azok akik ezen nevetnek azok az igazi patkányok.
2019. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na és akkor hogy kell jól kommunikálni? Mert azt sem tudom. Megmondtad,hogy mit kell tennem,aminek örülök,és köszönöm,de hogyan?
2019. szept. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!