Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt valakinek tánciskoláva...

Van itt valakinek tánciskolával, tánctanfolyammal kapcsolatos tapasztalata?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szeretnék salsa táncot tanulni viszont mielőtt kipróbálnám lenne néhány kérdésem vele kapcsolatban.

1.Nemek arányát illetően tényleg igaz az, hogy szinte mindig jóval több lány szokott ilyesmire menni mint fiú?

2.A fiúk nagyrészt tényleg inkább csak azért járnak oda hogy lányokkal ismerkedjenek?

3.A lányok nagy része már eleve párral jön?Bár úgytudom ott mindig cserélődnek a párok.

4.Általában milyen korosztályból szoktak ilyen(kezdő salsa) tanfolyamra jelentkezni?Halottam már valakitől olyat is már hogy a legtöbben 40 felettiek voltak ott, nem tudom ez mennyire igaz.Csak azért vagyok rá kíváncsi mert én 22 éves vagyok és a legjobban annak örülnék ha a saját korosztályombeliekkel táncolhatnék.



2019. szept. 14. 15:43
 1/2 anonim válasza:

1. Részben igen mivel lányok általában nyitottabbak a tánc felé, ehhez képest rengeteg fiú táncol nyugi.

2. Ez nem igaz. Persze, szerezhetsz új ismerősöket stb, de a tánc miatt is. Bár itt is lehetnek kivételek.

3.Nem. Ez csak tanfolyam, tánciskola. Nem kell ahhoz pár. Szerzel ott is.

9. Nincs korosztályhoz kötve ki salsázik. Ez minden korosztálynak egy remek tánc szerintem, érdemes kipróbálni.

2019. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Részben igen mivel lányok általában nyitottabbak a tánc felé, ehhez képest rengeteg fiú táncol nyugi.

2. Ez nem igaz. Persze, szerezhetsz új ismerősöket stb, de a tánc miatt is. Bár itt is lehetnek kivételek.

3.Nem. Ez csak tanfolyam, tánciskola. Nem kell ahhoz pár. Szerzel ott is.

4. Nincs korosztályhoz kötve ki salsázik. Ez minden korosztálynak egy remek tánc szerintem, érdemes kipróbálni.

2019. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!