Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tartozhatok egy közössé...

Hogyan tartozhatok egy közösséghez? 17/l

Figyelt kérdés

Azt hiszem a legnagyobb problémám jelenleg,hogy ember hiányom van. Haverokat akarok. Vannak barátaim,de vagy felszínesek,vagy nem igazán egyeznek az érdeklődési köreink. Vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Tehát emberek vesznek körül,néha mégis magányos vagyok. És ez megőrjít.

Hol tudnék embereket megismerni,ahol az ismerkedés nem egy fő cél,csak azáltal,hogy egy tevékenységet csinálok, megismerhetek embereket. Valamilyen közösségbe járjak? Hova? Ötletek?

Egyébként debreceni vagyok.(:


2019. szept. 14. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten keresztül nem szeretnél ismerkedni?
2019. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vannak netes barátaim, de messze nem ugyanaz :)
2019. szept. 14. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Akármelyik közösségre gondolok, aminek a tagja vagyok, az alapja a közös érdeklődés.


Téged mi érdekel? Mit szeretsz csinálni szabadidődben? Nem vagyok jártas Debrecenben, de ott is biztos vannak neked való körök.


18/L

2019. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!