Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 40 lettem és annyira szeretnék...

40 lettem és annyira szeretnék 20 lenni higy már szinte fáj. Tudom ez lehetetlen, másban nincs ez az érzés? Ha igen, hogy lehet ezt ellensúlyozni?

Figyelt kérdés
Nem 20 évesnek szeretnék kinézni. :) Nem ez a probléma. Hanem azt az életet élni. Mikor bulizni jártam, nagy társaságban, ismerkedtem és úgy ereztem még előttem van az élet. Nincs családom és nem is vágyom gyermekere. Fizikailag pedig már nagyon érzem a kort nem tudnék hajnalig fentmaradni és a régi baratok már vagy a munkájuknak élnek vagy a családjuknak. 20 évvel fiatalabbakkal meg nem érezném jól magam. Magyarán már nem élhetem azt az életet. Csak minden más olyan semmilyen ahhoz képest mint ami az volt. Azt hiszem ezt hívják életközepi válságnak. :) Akinek nincs családja hogy vészeli ezt át?
2019. szept. 14. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél egy motort és vagy sportautót...
2019. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ezt tennem villamgyorsan a börtönben végezném. Bicikizem de elég lassan reagalok a dolgokra. Kocsival már elütöttem volna valakit. :(
2019. szept. 14. 23:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul állsz hozzá, minden lehet gyakorolni és fejleszteni, annó én is azt hittem hogy milyen rosszul fogok vezetni és a faterom is, lassabbak vagyunk egy kicsit, még is van jogsink és tudunk vezetni motort,autót,kamiont bel és külföldi egyaránt, ne értékeld le saját magadat, mert azt kívülről látják az emberek, csak te ezt nem tudod.
2019. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oké csak én nő vagyok és nem igazán vágyom az emlitett dolgokra. Plusz pénzem sem lenne fenntartani egy autót. A motorokat kifejezetten utálom. Ez már 20 évesen is így volt.
2019. szept. 14. 23:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem férfi vagy és ez a kapuzárási pánik.. de akkor bocsánat. Külföldön a szórakozás nem csak a fiatalok kiváltsága, itthon valamiért az emberek rosszul állnak hozzá. Te meg ha elmennél kb kinézne a sok pattanásosképü 15 éves. Szomorú :/ de baráti társasággal elmehetsz bárhova, szerezz újakat ha a régiek már nem bulizósak.
2019. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,azt hittem én is férfi vagy mint az előttem lévő.

5#Jól írja, külföldön ez máshogy van,sajnos itthon ez nem megszokott,keress valamilyen hobbit ami tetszik neked és ahol több ember van, ott tudsz ismerkedni.

2019. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én például járok rajzszakkörbe, ahol eléggé vegyes a korosztály, vannak olyanok, akik idős korukra ragadtak ecsetet, és magáért a festés öröméért alkotnak, egyúttal egymásra (és ha lehet mondani: önmagukra) találtak. Az alkotómunka mindig egy lehetőség a kitárulkozásra, csak nem szabad úgy hozzáállni, hogy "ez nekem úgysem sikerülhet". Ami a fiataloknál a tehetség, az a szenior korosztálynál az élettapasztalat: egy kezdő lendület, amit aztán a szorgalom és az alkotás öröme felturbóz. Ez persze nem csak festés lehet, hanem más is: írás, kézművesség, sőt még a sportra is lehet így gondolni.
2019. szept. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha talász olyan társaságot, akikkel jól érzed magad simán mehettek együtt ilyen programokra.

Nekünk is van olyan barátnőnk aki 10-12 évvel idősebb, illetve az ő munkatársival is jól elvagyunk néha, 50 körüliek, de őket már lefoglaja család, munka, vagy csak nincs kedvük fiatalabb társasághoz.

Szóval ha mentalitásod fiatalos, nincs akadálya, csak keresni kell. :)

Adhatok pár tippet társaságkereséhez, ha mondazs pár infót hová szoktál eljárni, mi a hobbid, illetve munkád. :)

2019. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ismerkedned kéne
2019. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy esetleg?? :)
2019. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!