Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meghívtam egy idősebb ismerősö...

Meghívtam egy idősebb ismerősömet egy italra, elfogadta, örült neki, de azóta nem válaszolt? Mit gondtoltok miért?

Figyelt kérdés
Nagyjából 10 évvel idősebb férfi, jóban voltunk vele és egy másik lánnyal. Mivel én az adott közegből eljöttem, és nem fogunk már találkozni, arra gondoltam meghívom őket. El is fogadta, látszólag örült is. Írtam egy emailt, amire elősször nem válaszolt, majd később írt hogy elfelejtette, mert nagyon elfoglalt most 1-2 hétig, hogy majd utána egyeztessünk, írtam ismét, de azóta sem válaszolt. Nem nagyon tudom hová tenni a helyzetet, ti mit gondoltok?
2019. szept. 15. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:

En is igy jartam csak a meghivott vagyok


Illetve hasonlo. Leirom bennem mi volt

Egy pasi elkezdett nyomulni irtam pedig neki hogy tavkapcsolat nalam nem jatszik de megis eröltette. Amugy jokat beszelünk lehet eselyes lenne a dolog de bennem van hogy kb spontan ugysem tudnank soha összefutni csak konkret idöpontokkal megbeszelve mint amikor fogorvoshoz megy az ember. Ez ugye alapbol màr szül egy kenyszerkötöttseget azaz külön tablazzam be mert 10 nap mulva jön, azaz 10. Napra nehogy közbejöjjön vmi. En alapbol lazabban elek ha nem muszaj nem tablazom be magam csak hivatali dolgokkal vagy pl mint egy orvost.

Aztan eljött a 9.nap mit as isten pont akkor voltam depis, a srac a legutolso pont volt az eletemben azaz marhara nem fontos igy a 10.napot nem erösitettem meg orara helyre pontosan mert fel se mentem a netre. Es nem miatta meg direkt hanem elni sem volt kb kedvem. (Ettöl függetlenül teljesen mas okom is lehetett volna ra)de nem jött közbr tehat "semmi", a talalkozora raertem volna, de ez a kenyszeres idöpontosdi plusz az hogy utana ugy se latom ki tudja hany honapig megint plusszolta azt az erzest is hogy egyaltalan kell ez nekem? Online baràt?mert ugy sem lesz szemelyes soha.


Azaz a fontossagi sorrendben nem hogy csak hatul van de még szabalyosan idöponthoz is tartanom kell magam spontenaitas zero,azaz negativ erzet is tarsul mellé amit a tetejébe még az is megkoronaz hohy illik magyarazatot szolgaltatnom meg mentegetöznöm azaz gyarthatom a kamudumat mint iskolaban hogy miert logtam. Mert ha csak annyit irok egyszerüen mert nem volt kedvem, azzal alapbol megbantom mert ezt a momdatot kb Mindenki magara veszi! Nem nem miatta nem volt kedvem vele talalkozni hanem en nem voltam jol. De ezt senki nem erti meg.

Összefoglalva:

Az idöpont kötöttseget von maga utan, megöli a spontenaitast

Mivel ugy sem lesz szemelyes kapcs belöle azaz a kesöbbiekben is csak idöpontegyezteteses marad a tema ertelmét sem latom

Ha nem jo nekem szabalyosan magyarazkodnom kell az en esetemben raadasul kamuindokokat is kell gyartani

Marad az egesz kapcsolatnak egy negativ kicsengese. Neki az esik rosszul h nem talalkozom nekem meg az hogy elszamolassal tartozok.

2019. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Mellesleg helybeli rokonommal szakitottam meg pont ilyenek miatt a kapcsolatot. Mert a talalkozas a reszereöl folyamatosan Elvàrás volt! Folyamatosan lecseszett ha akarmilyen indokkal nem èrek ra (ha bnöimmel talalkoztam jött olyanokkal hogy aha ök fontosabbak nekem mint ö)folyamatos kimondatlan erzelmi zsarolas es ha talalkoztam vele arrol szolt hogy lecsesz milyen "halatlan" vagyok azaz szemét.

Nekem erre NINCS szüksegem hogy valaki korlatozzon meg cseszegessen raadasul a hiremet is rontotta mindenki elött áztatott mindig ezert.

2019. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jah biztos nem tud irni meg közbejött vmi azert nem reagal. Gondolom itt ez a hasznos valasz.

Ahogy altalaban ezt kell kamuznom a meghivo feleknek is.

Az igazsag kiabrandito, az akkor haszontalan valasz.

2019. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Leírtad: "Mivel én az adott közegből eljöttem, és nem fogunk már találkozni".


Ennyi. Nem különösebben érdekled. Ha érdekelne keresne, hagyd. Én pl. jóban voltam a munkatársaimmal,de mióta eljöttem attól a cégtől egyikkel se tartom a kapcsolatot. Se volt iskolatársakkal.

2019. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1es: Érdekes lány lehetsz, kicsit hasonlítasz mentalitásban az egyik barátnőmhöz. :)

Egyébként érdekelne pl. A fontosággi sorrendet mi alapján állítod fel? Illetve hogy szoktatok programot szervezni azzal aki elöl van?


3as: A valós válaszokra lennék kiváncsi :)


4es: Igen, valószínű, de akkor miért fogadja el a meghívást? Miért nem tudják szimplán azt mondani, hogy nem, ezért vagy azért, a nem válaszolásnál sokkal korrektebb, és sokkal kevésbé bántó vagy sértő.

2019. szept. 15. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Udvariasságból nem mondott nemet a meghívásodra. Abban reménykedett, hogy elfelejtődik a találka.
2019. szept. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!