Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek számít a...

Lányok, szerintetek számít a szexuális életetekben, hogy a srác akivel jártok kilegyen gyúrva? Inkább az ilyen bikákkal, vagy az átlagosan kinéző srácokkal vagytok együtt szívesebben?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 15:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Átlagos. A kigyúrtak közt nagyon sok a végtelenül primitív életforma.

Az átlagos között jóval nagyobb eséllyel találok értelmes embert.

Bocs, gyurmások!

Jó hír, hogy nektek amúgy se én, hanem az üres fejű és lelkű, nagy s-ggű és csöcsű libákok kellenek.

2019. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Egy kigyurt pasival nem megyek agyba. Ez alap.


Nem jonnek be.


Az atlas magyar se.... koszos ing, semmilyen rovidnadrag, semmi napszemuveg vagy parfum ... kiabrandito.


Az atlagos, nem elhizott, de nem gyuros, apolt ferfiak jonnek be.

2019. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
11%

Csak jobb a nőknek is egy kigyúrt fickó, mint egy átlagos.

Ott van például Pusztai Olivér, aki igaz, hogy homó, de eléggé ki van csapva és még nem hallottam olyat, hogy egy nőnek ne jönne be.

Mi, férfiak is jobban szeretjük a formás bigéket, mint például a tohonyákat.

2019. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Jobb, de nem elsődleges szempont. Ha kigyúrt de gyökér és/vagy ronda a képe, kell a fenének!
2019. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nem létező szexuális életemben nem számít. Pusztai Olivér nem a kigyúrtsága miatt néz ki jól, hanem az elképesztő kisugárzása miatt. Legalábbis nekem. Valami arany középút a nyerő, azért nem árt, ha a saját egészsége érdekében is sportol valamit az ember.
2019. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nincs szexuális életem és nem is szeretnék szóval igazán nem számít, milyen testalkata van a srácnak, akivel járok.
2019. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem csak ez a kettő van... sportos, vékony inkább...
2019. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szexuális életben számít, párkapcsolatban kevésbé.
2019. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem számít. Kapcsolatban nem ez lesz a mérvadó. Anélkül meg nem szexelek.
2019. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Számomra a szexuális élet nem választható el az érzelmektől, az meg nem testalkatfüggő. Nem azt mondom, hogy rosszul esik ránézni egy izmos férfitestre, de semmiképpen nem elvárás a kockahas. És mivel én sem vagyok az a tipikus topmodell, könnyebben el is tudom engedni magam egy átlagos külsejű srác mellett.
2019. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!