Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül, budapesti lévén...

Egyedül, budapesti lévén kimenni a belvárosba és fótózni, mintha turista lennék ciki? Unatkozom és nem akarok se itthon, se plázákba ücsörögni. Ciki vagyok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elég ha csak járkálsz, érdekes dolgokba, akár programokba is botolhatsz.
2019. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Budapesten szerinted ugyan ki figyelné? Itt még ha fel is löksz valakit és másnap elsétálsz mellette, akkor se ismer fel. Még ha gondol is rólad valaki valamit (ha egyáltalán a nagy rohanásban észrevesz, de általában ez senkinek nem szokása) szerinted mennyi az esélye, hogy később számítani fog a véleménye? Vadidegenek. Úgyse látod őket többet.

Csináld azt, ami jól esik. Míg nem ártasz vele másnak, ugyan miért ne tehetnéd meg?

2019. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de miért kéne így csinálnod, mintha turista lennél? :D
2019. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én most úgyis csavarogni indulok a városba, ha gondolod, elmegyek veled :D
2019. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha nincs pénzem valódi turistának lenni, legalább itthon éljem át a feelinget :D
2019. szept. 15. 16:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyere :D
2019. szept. 15. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
A végén még én is csapódni akarok... ne csináljátok ezt velem! XD
2019. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Honnan tudná bárki, hogy budapesti vagy?

2. Sok a hobbifotós.

3. Nagy város, sok emberrel, senkinek nem fogsz feltűnni.


Szóval nem ciki, jó mulatást!

2019. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Maga a dolog, hogy erről kérdést kellett kiírni, na az ciki 😀

De fotózni nem. Azt soha. Bárhol bármikor! Utcai fotózás pedig egy nagyon jó téma. Nézz utána mindenképp, vannak neten jó ötletek, hogy miket lehet lekapni. Nem csak az épületek vannak, hanem az emberek, formák, árnyékok, fények!

Illetve napszaktól függően elég sok dolog van, amihez alkalmazkodni kell, hogy jó fotóid legyenek. Pl dél körül, amikor mindenki hunyorog a naptól, akkor nem fogsz tudni elkapni szép őszinte pillanatokat.

2019. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha 10 év alatt vagy akkor ciki. Ha felette akkor meg már ideje lett volna kinőni a ciki korszakból.


Amúgy miért ne lehetne a saját városodban turistáskodni? Főleg Budapesten, amit ha rendesen meg akarsz ismerni akkor évek kellenek. Én 10+ éve vagyok fent, de mindig találok új dolgokat akár csak egy délutáni sétával akár egy kifejezetten városnéző kimozdulással.

2019. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!