Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok forumokat, oldalakat,...

Tudtok forumokat, oldalakat, facebookos csoportokat, ahol lehet beszélgetni, vitázni laikusként is?

Figyelt kérdés
Érdekel a filozófia, politika, közélet, történelem, irodalom, pszichológia, csak sajnos nem vagyok bennük jártas. Úgy gondolom több ismeretre tudnék szert tenni, ha megosztanám a tapasztalataimat, meghallgatnám másét.

2019. szept. 15. 21:57
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha találsz ilyet ott is csak laikusok írásai lesznek (lásd a facebook tele van ilyen írásokkal). Ha komolyan érdekelnek a témák, olvass olyan könyveket amiket elismert szerzők írtak az adott tárgyban. Mindazonáltal annyi területet soroltál fel, hogy ezek valós mély és értékes megismerésére egy élet nem elég, így szerintem kezdd azzal ami a legjobban érdekel.
2019. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!