Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány akár szóval vagy tettel megvéd egy fiú barátot/egy olyan fiút akivel együtt van?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,mikor egy fiúnak beszól valaki és egy lány barátja,vagy a “csaja” leoltja az illetőt,vagy ilyesmi. Mit gondoltok erről? Fiúk, ha egy lány így kiállna mellettetek zavarna? A “beszóló” szempontjából milyen? Szerintem oké, de zavarhatja a fiút, mert úgy tűnhet nem tud kiállni magáért.

2019. szept. 17. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem nincs ebben semmi. Amúgy is mindenki azért tisztában van a csaja/barát csaj temperamentumával. Ha valaki olyan, hogy hamar eljár a szája, nyilván tudja a környezete. Ha meg ismeretlen az, akinek beszól, úgyis gondol, amit akar. De szerintem nincs ezzel gond.
2019. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján különösebben nem gondolnék semmit.
2019. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy egy félénkebb, visszahúzódó haveromat folyamatosan szekálta egy másik osztálytársunk, és nekiugrottam, de különösebben nem reagált senki sehogy. De a szekáló abbahagyta. Csaj vagyok, ők fiúk.
2019. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó.. csak azért kérdezem,mert tipikusan nagyszájú lány vagyok,(azért szerintem tudom,hogy hol a helyem) és nem mintha a fiú barátom nem tudná megvédeni magát, de ha ilyen adódik mindig félek kicsit megvédeni, mert nem akarom,hogy rosszul érezze magát. Volt már rá példa,hogy veszekdett valakivel, az a valaki nagyon bunkó és lekezelő volt, szóval barátnőimmel közbeléptünk,de az a valaki szóvátette,hogy jaj megvéditek xy-t .. és persze egyből mondtam,hogy nem erről van szó,de mindegy is. A lényeg,hogy nem szeretném,ha rosszul érintené.
2019. szept. 17. 23:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: szanaszétadlak :D hasonló tipus vagyok..
2019. szept. 17. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első időszakban még rendben, de én egy ilyen nőtől inkább tanulnék egy csepp karakánságot, hogy a későbbiek során meg tudjam magamat, illetve a társamat védeni.
2019. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akiről jelenleg beszélek igen nagyszájú és ha kell verekszik is,régebben boxolt.. igaziból csak érdekelt,hogy zavarja-e a fiúkat. A válaszokat köszi,mindenkinek megy a zöldkéz :D
2019. szept. 18. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni dolog. Egy ilyen eset után beszéld meg a fiúval, hogy nem-e vette rosszul. Ha barátok vagytok, akkor ezt simán meg lehet beszélni.
2019. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!