Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet felnőtt barátságo...

Cseh Renata kérdése:

Hogyan lehet felnőtt barátságokat kialakìtani? Családos vagyok, de nagyon hiányzik egy igazi barát.

Figyelt kérdés
Mindig azt gondolom,majd a játszótèren,az oviban,az új munkahelyen,az új települèsen talán találok valakit akivel egy hullámhosszon leszünk.de nem..átnèznek rajtam.nem nyomulok senkire csak próbálok ismerkedni,de soha senki nem hív el vagy próbál megismerni.más is van ìgy ezzel?

2019. szept. 24. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de szerintem ciki van ott, ha egy családban a felek úm. nem tudnak egymással mit kezdeni, és külsős támogatást keresnek. Így kezdődik a társas magány életmód...
2019. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem felnőtt korban is fontos a barát/társaság.Konkrétan látom magam körül,hogy ovis anyukák,szomszèdok, munkatársak "megtalálják"egymást. Èn igyekszem nyitott lenni,beszèlgetni, vagy pl.nemrèg elhívtam valakit egy előadásra,mert tudtam,hogy őt is érdekli a tèma. De fordítva ilyen nem törtènik soha.
2019. szept. 24. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Modern kori népbetegség. Mindenki magába zárkózó, fõleg a városokban. Én is ilyen voltam, régebben fogalmam sem volt arról hogy mennyi közös pontot lehet találni egy tök más személyiséggel, vagy egy számomra idegen szituban élõ emberrel mint pl játszótéren üldögélõ anyukával, ha elég nyitott mind2 fél.

Nálam a hit hozta közelebb az embereket, de sokaknak alapból ilyen közvetlen a természete, van aki irtózik attól, hogy idegenek szólítsák meg.

2019. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!