Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincsen párom? Senki sem akar...

Nincsen párom? Senki sem akar velem táncolni?

Figyelt kérdés

Idén lesz a szalagavatóm és nekem nincsen párom keringőre.

Úgy volt,hogy nem szeretnék táncolni vagyis ezt mondtam az osztályfőnőknek. Azért mondtam,mert tudtam,hogy úgysem lesz párom. Most rábeszélt az ofő hogy segít párt találni. Sajnos neki sem jött össze és nekem sem. Akár kit kérdezek valamiért nem jó neki.

Már tényleg el vagyok keseredve és a sírás határán vagyok.

Nagyon szeretnék táncolni és megszakad a szívem mikor láttom,hogy a többiek táncolnak és én meg egyedül gyakorlom a lépéseket. A tánctanár azt mondta ha keddre nem szerzek párt akkor nagyon nehéz lesz majd bepótolni a lemaradásokat.

Kedden a 3-4 órában lesznek a próbák így addig van időm

Mit tehetnék,hogy legyen párom?

A suliból már sok mindenki meg lett kérdezve.

Lehet azért mert nem vagyok egy szépség,de szerintem azért ez nem akkora probléma.


2019. szept. 27. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Sokan a face-en keresnek párt. Próbáld ki.
2019. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd én leszek a tánc partnered! Igaz bot lábam van, de ha hiszel a csodában, keddre csak összejön valakivel, ki tartás! 😉☺️
2019. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha este lennének a próbák, én lennék a párod. De napközben sajnos nem érek rá.
2019. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Ird ki pesten hallottamba (vagy nem tudom merre laksz, de biztos ott is van valami városi csoport)

Nalunk is elég nehezen ment, jo pár embernek meg most sincs fix párja, mert nem talál. Én elengedtem, nem táncolok :D

18/L

2019. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Nálunk az a hatalmas kitolás (velem), hogy nem engedélyezik azt, hogy külsős párom legyen, pedig ha lenne rá lehetőség már kapásból lenne rá jelölt. Így viszont úgy tűnik az osztályból egyedül én nem fogok táncolni, sőt majdnem az egész évfolyamból is. Próbálok beletörődni, de azért elég kínosan fogom érezni magam a szalagavatón, hogy mindenki szép fehér ruhában, öltönyben táncol én meg csak félreállok majd valahova... 19/L
2019. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fulár ***** válasza:

Én tuti,hogy elmennék veletek!Kit érdekelne,hogy ki szép vagy ki nem???A szépség csak egy veleszületett adottság!Egy ember értékét semmilyen formában sem befolyásolja!

Ha ez esetleg nem jön össze kérlek akkor se keseredj el!Próbàlj nem szomorkodni és mosolyogj!

Majd elfog jônni az idő az életben amikor meg fogod találni a szerelmet és a boldogságot! :)

2019. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyon kedvesek vagytok :)

De sajnos azóta se lett párom pedig több embert is megkérdeztem.

Úgy néz ki nem táncolok ez nagyon rosszul fog esni és bejárni se lesz kedvem majd a suliba mivel mindig erről van szó,hogx ki honnan kölcsönzi a ruháját meg hasonlók :(

Már én is nézegettem a ruhákat,de sajnos feleslegesen :(

2019. szept. 29. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegény!

Bár tudnék segíteni.:(

2019. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten van, tehetünk egy próbát. Most mondom, nem lesz egyszerű velem, mert nem vagyok egy profi táncos, sőt... Lehet lesz pár macera is. És én se vagyok egy szépség. De igyekszem mindent beleadni.
2019. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!