Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek a kínos csend ellen?

Mit tegyek a kínos csend ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy általában nagyobb baráti társaságban vagyok, és így többen nagyon jól elvagyunk, én is ugyan annyit szólok hozzá a beszélgetésekhez, mint a többiek, sokat nevetünk, mindig van téma. Viszont, ha valakivel kettesben vagyok közülük, mindig leül egy kínos csend, és semmiről nem tudunk beszélni, annak ellenére, hogy van közös pontunk, meg lenne témánk, de valahogy mégsem megy... és ezért mindig félek valakivel kettesben lenni. Szóval ilyen esetekben mit tegyek,miről beszéljek? Én lány vagyok, mindenki más fiú (nem csak haverok vagyunk, igaz barátainknak tartjuk egymást). Köszi előre

2019. szept. 30. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Hát szerintem ilyen esetekre találtak ki annó a híres “...na és azt meséltem már mikor furuját dugtam a puncimba cserkész tábor alatt?” aduász kártyát
2019. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha beáll a kínos csend, akkor nevesd el magad és beszélgess a kínos csendről!:)
2019. okt. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek😂 ment a zöld kz
2019. okt. 1. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!