Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam a lányokkal a közértben ahova járok?

Figyelt kérdés
Van egy bolt ahova rendszeresen járok vásárolni.Az ott dolgozó lányok már megismernek de úgy érzem nem vagyok nekik szimpatikus pedig én kedves vagyok hozzájuk,igaz tetszeni nem tetszik egyikőjük se ,nem jön be nekem egyik se.Szépnek szépek,de olyan komolyabb típus mindegyik,nem az a közvetlen haverkodós típus.Nekem az olyan lányok jönnek be akik közvetlenek,életvidámak,viccesek,akikkel lehet hülyéskedni.Ezek a lányok távolságtartóak.Ettől függetlenül jobb lenne jóba lenni velük.Ja és fiú vagyok.
2019. okt. 2. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésed. Távolságtartóak.
2019. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De engem zavar hogy nem beszélgetek velük és ők sem velem.Jobban szeretek jóba lenni valakivel mint rosszba vagy sehogy.
2019. okt. 2. 22:45
 3/17 anonim ***** válasza:

Őket nem érdekled, csak egy vevő vagy. Hülyéskednek, dumcsiznak ők, csak a barátaikkal, nem egy vevővel. Nekik ez a munkahelyük.


L

2019. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kezdj el velük beszélhetni!

Legközelebb,ha mész,akkor legyél te kezdeményező.Biztosan szívesen beszélgetnek,csak ők is nehezen teszik meg az első lépést.

2019. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy néznek ki mint akik szívesen beszélgetnének velem.Pedig ha közvetlenek,mosolygósak lennének,udvarolnék is nekik.
2019. okt. 2. 23:00
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem hagyod őket békén?


Nyáron diákként dolgoztam egy üzletben, és volt balszerencsém pár hozzád hasonló sráchoz, akik valamiért azt hitték, hogy vágyom arra, hogy mondják a felszínes bókjaikat, a randira hívásaikat, a program ajánlataikat, az aktuális napjukat, stb. De engem ezek nem érdekeltek. Vannak barátaim, nem érdekelnek ismeretlen vevők.


Rád is hívnám a bizti őrt, ha elkezdenél udvarolni. Senkinek nem hiányzik, hogy a munka mellé még valami bolond is megtalálja.


L

2019. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én békén hagyom őket csak zavar hogy nem vagyok velük jóba.
2019. okt. 2. 23:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Őket nem zavarja. Ennyi.


L

2019. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék velük jóba lenni.Azt szeretném ha örülnének nekem ha belépek az üzletbe.
2019. okt. 2. 23:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet másokat nem zavarni?


Annak örülnek a legjobban, ha gyorsan intézed a dolgod, aztán békénhagyod őket.


Barátkozz olyan helyeken, amiknek ez a funkciója.


De örülök, hogy már dolgozok ilyen helyen.


L

2019. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!