Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon kész az idegrendszerem....

Nagyon kész az idegrendszerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan csak tanulok. Este 9 körül erek haza és éjjelbe nyúlóan tanulok. Reggel kb 7re már iskolában vagyok. Egész nap tanulás és rohanás. Állandóan bánt mindenki az osztályomba. Volt egy barátom, aki osztálytárs. És az egész osztály rám szállt. Mindig engem baszogatnak és beszelnek ki. Nagyon nagy nyomás van rajtam. Mindent elfolytok. És ezáltal nagyon nagy düh van benne. Tele vagyok fezsultseggel. És nem tudok pihenni sem

2019. okt. 8. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2019. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8.-os
2019. okt. 8. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
És melyik suliba jársz hogy ennyit kell tanulni? Én kb alig tanultam 8.ban😂
2019. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg valahogy tényleg kevesebbet kell tanulnod mert ez így hosszutávon nem lesz jö
2019. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne tanulj ennyit, könyörgöm. Én semmit nem tanultam általánosban, sőt gimiben is alig, mégis bejutottam egyetemre. Felesleges annyit tanulni, nagy részét úgyis hamar elfelejted. Nem kell annyira rágörcsölni, figyelj az órán.

Miért bántanak az osztálytársak? Ha van benned elég bátorság, akkor állj oda a főkolompos elé és kérdezz rá, hogy mégis mi bajuk van veled. Én is ezt csináltam anno, nekem bevált.

2019. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!