Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek személyesen vagy...

Szerintetek személyesen vagy interneten keresztül hatásosabb az ismerkedés? Ki hogyan preferálja?

Figyelt kérdés

2019. okt. 9. 04:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárkózottabbaknak lehet jobban megy neten keresztül. Alapvetően a személyes ismerkedés lenne a legjobb, mert rögtön lehet látni sokmindent, amit neten nem (testbeszéd, mimika, stb). Neten bele lehet futni olyanba, hogy sokáig tartó levelezés után kialakul egyfajta illuzorikus, másikról kialakított kép, amibe az illető szerelmes lesz. _Ez nem a valóságos kép, nem is lehet az.
2019. okt. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Két kapcsolatom lett interneten keresztül,az egyik 1hónapig tartott a másik a mai napig,ő a férjem 17éve vagyunk együtt.
2019. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első lépés lehet neten, úgy egyszerűbb, de mielőbb találkozni kell.
2019. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gátlásos voltam, vagyok, élőben alig-alig megy az első lépés.
2019. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem személyesen.

22/L

2019. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A neten mindenki azt mond, amit akar. Személyes ismerkedésnél viszont nehéz ferdíteni a tényeket. Ezért nekem ez utóbbi a szimpatikusabb. Mindazonáltal amikor divatba jött az internet, ott is előfordultam.
2019. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!