Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan hozhatnám be a lemaradá...

Hogyan hozhatnám be a lemaradásomat?

Figyelt kérdés

Szóval senkit nem akarok untatni az életemmel, röviden annyi, hogy nem kaptam megfelelő érzelmi és szociális nevelést/segítséget a családomtól, nem tanították meg az alapokat, és mikor bajom volt nem küldtek pszichológushoz sem.

És most eléggé sz#rban vagyok...

Szociális intelligenciám egy büdös nagy nulla, nem tudok társaságban elboldogulni, barátokat/pasit szerezni,az alapvető helyzeteket sem tudom kezelni (pl buliban táncolni kell, meg ilyen triviális dolgok)...

Hogy lehet ebből kimászni ha nagyon megvan a hajlandóságom rá? Utálok így élni, én bulizni szeretnék, nagy társasággal nyaralni menni, élvezni az életem stb. Mit csináljak?:(

19L



2019. okt. 15. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű pedig (szerintem), lányoknak ez mindig könnyen szokott menni, fiúk keresik a lányok társaságát nagyon sokszor, ilyen korban meg főleg egyszerű. Feltételezem jársz valamilyen oktatási intézménybe, akikkel jóban vagy, indítványozd, hogy menjetek el valahova, közös programok szervezését vesd fel. Ha nincsenek akikkel jóban vagy, keress barátokat.
2019. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Mivel ez egy berögzött viselkedésminta, felülírással lehet csak eltüntetni.Nem lesz egyszerű, de a rögeszméket csak úgy tudod "átfesteni" ha folyamatosan dolgozol rajta. Olyan gondolatokat táplálj magadban, olyan tevékenységeket végezz amik hozzájárulnak ahhoz hogy szociálissá válj. Kezdeményezz beszélgetéseket, járj el helyekre, iratkozz be valamilyen tanfolyamra pl. Ha nem tudod hogyan kell ismerkedni, neten olvass utána nyugodtan :)
2019. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!