Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az embert egy jó ismerőse...

Ha az embert egy jó ismerőse / barátja bemutatja valakinek, és az a 3. ösztönösen ellenszenves (de a bemutató,2. ember ezt nem érzi), hogyan lehet kulturáltan elkerülni a komolyabb kommunikációt?

Figyelt kérdés
(Nem tudom, ki hogy van vele, de volt néhány ember az életemben, aki első látásra kifejezetten ellenszenves volt. Aztán lehet, hogy csak nem ismertem, és felületes ítélkezés...)

2019. okt. 16. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj jó képet vágni a dologhoz és sürgősen távozz a helyszínről, ha annyira ellenszenves az illető. Egy bemutatás azért nem azt jelenti, hogy éjjel-nappal veled lesz az új ismerős.
2019. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normálisan bemutatkozol és ennyi. Ettől még nem kell összejárni, stb. Meg nem is kell ítélkezni úgy, hogy nem is ismered az illetőt.
2019. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azokat se írom le egyből akik zsigerből ellenszervesek. Normálisan, udvariasan bemutatkozok és próbálok nyitottan hozzáállni. Ez még nem jelenti azt, hogy innentől kezdve barátkoznom kell az adott személlyel, rövidebb időt pedig bárki társaságában kibírok.
2019. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!