Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lány naponta megkérdi...

Ha egy lány naponta megkérdi helló hogy vagy az ismerkedni akar (na)?

Figyelt kérdés

Mert minden nap ez lejátszódik helló hogy vagy? ööö kösz jól.

És ennyi.

Ezzel mit akar így a 100. alkalommal?


2019. okt. 19. 19:59
 1/6 he84 ***** válasza:
Illemből érdeklődik. Kérdés hogy van-e mögötte őszinte, valós érdeklődés is. Ha nincs, akkor nincs sok értelme folytatni, avagy előtte rá kéne nála kérdezni.
2019. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"avagy előtte rá kéne nála kérdezni."


És hogy kérdeznék erre rá??


Ne haragudj téged tényleg érdekel hogy vagyok vagy csak jópofizol??


És ő erre mit válaszol majd? Az őszintét?


HOgy dehogy érdekel szarok én le hogy vagy csak udvariassági formakérdés volt... vajon ezt válaszolja majd (ami igaz)?


Dehogy. Nem ezt fogja.

De akkor minek kérdezzem meg?

2019. okt. 20. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Irj neki valami rövidtavu célt (akàr kam)

Pl holnap leadom egy kiadoba a könyvem kivancsi vagyok kiadja e, vagy holnap hoznak nekem egy babzsàk fotelt kivancsi vagyol befér e a szobàmba,vagy holnap fogorvos mert faj a fogam


HA màsnap megkerdezi mit mondtak a könyvedre, befèrt e a babzsàk, elmult e a fogfàjàs akkor valoban erdekli

2019. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha masnap is igy indit hello hogy vagy.

Akkor nem ajanlatos vele foglalkozni.

Igy is antiszoc butanak sötétnek tünik

2019. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Merre halad a dolog?

2019. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Hát úgy értettem, ahogy mondtam, másképp nem lehet. Kérdezz rá, hogy őszintén érdekli-e, vagy csak illemből kérdezi. Én biztos megkérdezi. Ettől még nem kell durva stílusú választ feltételezni tőle. Én már jártam úgy, hogy másnál megkérdeztem anno és elmondta, hogy valóban csak illemből kérdezte, így normálisan. Hidd el, jobb az ha nem illemből, hanem őszintén érdeklődik valaki, így nincs igazán értelme.
2019. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!