Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem leszek gáz szerintetek? L/18

Nem leszek gáz szerintetek? L/18

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy csapat évzáró buli ahol játszom.Ott ugye eszünk, meg alkohol van.

Ott kb ilyen 15-20 éves srácok és lányok lesznek.Ugye én nem iszok alkoholt soha szerintetek nem fognak más szemmel nézni rám mert én nem iszok???

L/18



2019. okt. 31. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Ugyan ugy igyal csak alkoholmentes pl uditot igy nem fogsz kitunni
2019. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem leszel gáz. A gáz az, amikor valaki nem tudja mennyi az elég, mennyit bír és öt perc alatt taccsra vágja magát. Ha pedig a társaság normális, akkor nem fogják se szóvá tenni, se erőltetni. De ha mégis, akkor az az ő szégyenük.
2019. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.A gáz az lenne,ha hűlyére innád magad.
2019. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy igazi sport ember a pályán kívül is az. 18 éves vagy, szerintem természetes, hogy nem iszol szeszt. Aput a szalag avatón cikizték, hogy nem iszik, hétfőn meg néztek a suliban mert apu NB III- ban felnőtt csapatban rúgott 2 gólt szombaton
2019. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"apu NB III- ban felnőtt csapatban rúgott 2 gólt szombaton"


És egy-egy lett a végeredmény... :-))

2019. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!