Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok írni aranyos, kedves...

Tudnátok írni aranyos, kedves kis üzeneteket (szerelmednek)?

Figyelt kérdés

Épp a párom karácsonyi ajándékát készítem. Az egyik része, hogy sok kis aranyos üzenetecskét írok cetlikre.

Olyansmikre gondolok, mint

pl. Minden este rád gondolok lefekvés előtt.

vagy Te vagy a nap első gondolata stb.

Ilyensmi kis aranyos mondatocskákra lenne szükségem :)


2019. nov. 1. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Te adtál értelmet az életemnek. A mosolyod mindig felvidít. Örökké szeretni foglak. Te vagy a bájitalom. Te vagy a szívem csücske. Hálás vagyok érted!
2019. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
*Te vagy a napsütésben a meleget adó fénysugár, sötétben és hidegben, a fényt és meleget adó tűzláng. A szerelmem forrása vagy és leszel mindig.
2019. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Az OITNB-ben a főszereplő is csinált ilyen cetliket a párjának. Ő olyan dolgokat írt fel, amik a párjára jellemzőek.


"Szeretem, hogy nevetsz, amikor fingasz."



:D Jó, ne ilyeneket írj, de ezek a sablon szrságok helyett irhatnál róla, a szokásairól vagy a kettőtök kis dolgairól.

2019. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem elég kiábrándító lenne, hogy a párom egy ilyen személyes ajándékhoz vadidegenektől kér “aranyos mondatocskákat”. Szomorú, ha nem jutnak róla eszedbe ilyenek.
2019. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Miért pontoztatok le? A kérdésre válaszoltam.
2019. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
De ugye te vagy a fiú, és lánynak adod? És ezen kívül adsz mást is? Mert ez a megúszós, nyálas hülyeség -pláne így, hogy idegenekkel íratod meg- nagyon rossz ajándék egy férfinak. Ennél egy doboz sör is jobb.
2019. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Egy nőnek is szr ajándék. Egy lánynak még ok, de a kamaszkort elhagyva már nem.


Amúgy mi nem tetszett a válaszomban? A fingós rész vagy, hogy szrságoknak tituáltam az idézeteket? :D Mert elismerem, tényleg nem a legszebben fejeztem ki magamat, de ad egy kis súlyt a mondandómnak, cna. :D

2019. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hajad akár a január tüze a télben,

Szívemet perzselő lángok.

2019. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasznos ajándék... Na mindegy. Viszont nagyon szeretheted, ha idegenektől kell kérdezned és nem magadtól jönnek a gondolatok.
2019. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem
2019. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!