Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Mitől függ az hogy...

Lányok! Mitől függ az hogy összejöttök-e egy fiúval vagy sem?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Erről könyvet lehetne írni, nem gyakoris választ.


Nem akarsz pontosítani a kérdésen?

2019. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
29%

Attól, hogy szeretjük-e?

Amit csak így nem lehet leírni mindenkinél más és senki nem tudja megfogalmazni, hogy ő azért jött össze XYnal mert mondjuk kék a szeme. Ez nem ilyen egyszerű.

2019. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te vagy a komplexusos srác, aki hónapok óta gyakorin vergődik, és minden ilyen kérdéshez tele szájjal ordítja hogy a nőknek csak pénz kell meg 18+-os méret ugye?

Most is azt várod, hogy valaki "beismerje" hogy ezekre van szükség ahhoz hogy összejöjjön valakivel, hogy megint felcseszhesd az agyad és legyen min pörögnög a mai nap folyamán.


Amennyiben nem te vagy a fent említett személy, akkor meg tudd hogy hülyeséget kérdeztél, és erre itt nem lehet választ adni.

2019. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Három fő dologra tudom osztani, de ezek se adnak "garanciát" semmire:


- szimpatikus személyiség

- közös vonások (hobbik, érdeklődések, célok)

- egy nekem tetsző külső


18/L

2019. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az utolsó választ, elnézést, nem írtam le hogy nem konkrétumokra gondolok hanem univerzálisabb dolgokra. :)

először tettem fel ilyen típusú kérdést, mivel még nem volt barátnőm, de szeretnék egyet, ezért kíváncsi vagyok miben tudok javítani, csak ennyi. :) köszi a válaszokat

2019. nov. 2. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó jövedelmed lesz aminek jól láthatóak a külső jelei,

le sem fogod tudni vakarni azokat a lányokat, akiket amúgy "nem érdekelnek az anyagiak".

2019. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Előttem válaszoló tökéletesen kimondta az igazságot...álszentek a nők.
2019. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én bőröm nagyon fehér, nem bírja a napot, könnyen leég, ezért olyan fiúval jönnék össze, aki hasonló. Semmi értelme egy barnább vagy normál bőrszínűvel összejönni, aki imádja a napfényt, mindig menne valamerre, ha süt a nap, strandra vagy csak sétálni, míg én azon vagyok, hogyan kerüljem el a nyári, tűző napfényt. Ősz végétől tavasz közepéig még hagyján, azt még elviselem.

Nem tudnánk szabadidős programokat összehozni, ha én mindig menekülnék a nap elől, míg ő nem.

Tehát alap a hasonló bőrszín, gondolkodás e téren.


A társaság közepe típust sem szeretem, én sem vagyok az, és nincs is arra igényem, hogy folyton találkozzunk valakivel vagy hívjunk magunkhoz valakit. Azt sem szeretném, ha ő állandóan a haverjaival lógna, ahelyett, hogy velem lenne. Meg az ilyen nagydumások hajlamosak hálószobatitkokat is elárulni a haveroknak, szóval nem bejövős fajta az ilyen fiú. Meg aki dumagép, poénos, népszerű, azért a lányok is jobban odavannak, nekem meg nem lenne kedvem állandóan aggódni, hogy most épp kivel flörtöl, lép félre netán. Azonkívül idegesítő is egy folyton dumáló srác.


Tehát a közös érdeklődési kör a fontos, meg, hogy ne legyen extrovertált típus.

2019. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 4. jól összefoglalta különben.

Az, amit ő ír, nálam is releváns. Volt, akivel azért nem jöttem össze, mert nem voltak meg a közös célok, a fiú azt tervezte, hogy másik városba, talán másik országba is költözik.

És a nekem tetsző külső is fontos, volt, hogy azért voltam elutasító valakivel, mert rohadt szőrös volt a karja, nyilván a lába is, de ennyit láttam belőle, a karját, és baromi undorítónak találtam. De ekkor még fiatalabb voltam. Manapság is taszít a hosszú szőrzet, de már érettebb vagyok, valószínűleg adnék egy ilyen fiúnak is esélyt.

2019. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!