Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell folyamatosan inni?

Miért kell folyamatosan inni?

Figyelt kérdés

A volt osztalytársam állandóan felcsenget heti rendszerességgel hogy menjek le velük inni, meg bulizni.

Hiába mondtam már el ezerszer, hogy kösz, de nem. Csakazért is...

Engem már nem érdekel ez, én középiskolában annyit buliztam amennyi nekem elég, többet nem akarok ezzel foglalkozni.

Főleg nem alkoholt inni.

A múltkor is próbálták erőltetni, hogy egy kortytól semmi bajom nem lesz, hát de lesz. Nekem nem kell az ablakmosójuk.

Én nem akarok lezülleni.


2019. nov. 5. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szomjasak.
2019. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vótmá'
2019. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mer' az menő, na.
2019. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egy kortytól nem lesz bajod.
2019. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyu, ezt te érzed, az én párom sem iszik szinte soha. Rá is sokszor rá akarják tukmálni, olyankor max egy sört elfogad, aztán tudja mutatni, hogy kösz már van.

De persze nem kell innod, ez a te magánügyed. Gondolom mivel nekik természetes, és ők jól érzik tőle magukat, téged is szeretnének bevonni a buliba.

2019. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!