Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehetek kollégista?

Lehetek kollégista?

Figyelt kérdés

Utálok otthon lenni.

Egyszerűen állandóan csak a veszekedés megy és úgy érzem ez rossz hatással van rám (ezt ,pedig nem csak úgy mondom a barátaim is észre vették már rajtam)

Egy városban lakok szval van jó pár gimnázium ,de én kollégista akarok lenni, hogy ritkán kelljen otthon lennem.

Hogy győzzem meg a szüleim?

Mit gondoltok erről?



#veszekedés #kollégium #ordítozás #kolis élet örömei
2019. nov. 7. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz.
2019. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg 🤦🤦

Egy városban lakok ,ahol sok gimi van ,de én egy másik városban szeretnék kollégista lenni.

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Ti is ezt tennétek a helyemben?

2019. nov. 7. 21:21
 3/3 anonim válasza:
Én is most pontosan ebben a helyzetben vagyok... Én is egy viszonylag nagyobb városban lakom, még van olyan iskola is, amibe szeretnék menni, de egyszerűen kollégista szeretnék lenni, mert szeretnék önállósodni. A szüleim semmi áron nem akarnak beleegyezni, mert szerintük hülyeség és nem bíznak meg bennem. Meg hogy messze kellene szülőire járniuk. Persze én megértem meg minded, de ez mégiscsak az én jövőm. Igazából nem tudom, hogy a te szüleid mennyire meggyőzhetők, leginkább talán egy olyan iskolával bírnád meggyőzni őket ami ad legalább egy kis pluszt, valami olyat ami nincs abban az iskolában amibe ők szeretnének küldeni. Én nagyon szurkolok neked, teljesen átérzem a helyzeted.
2019. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!