Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Újabb péntek este, újabb...

Újabb péntek este, újabb bulimentes nap, fiatalok? Mit fogtok így mesélni majd a gyerekeiteknek, hogy mi volt számotokra a szórakozás?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

😄😄😄

Mert szerinted diszkóba a semmire se jó zenére "rázni" részegen az szórakozás? Vagy egy kocsmában tolni a feleseket egymás után és azt se tudni, hogy kerültél haza az olyan jó buli?

Nekem szórakozás az, ha elmehetek kirándulni a családommal, a barátaimmal, ha elmehetünk egy jó filmet megnézni és elkölteni egy vacsorát utána. Esetleg egy kellemes fürdős hétvége Demjénben. Vagy csak egymás társaságát élvezzük valamelyikünknél. De ezt nem csak péntek este lehet.

2019. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Hát, elmesélnénk a ködöt, az esőt, az átázott cipőt...
2019. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Azt, hogy milyen bölcsességet adott át a legújabban kiolvasott könyvem.


18/l

2019. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Nálam is inkább egy jó könyv...
2019. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább történelemről fogok mesélni
2019. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem szórakozás egy buli.
2019. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egész egyetemet végig buliztuk a haverokkal, már végeztem, jó melóm van és most költözünk be az első saját lakásunkba, ma egész nap oda vásároltunk háztartási gépeket. Huszonévesen fiatalnak érzem magam és ne aggódj, lesz mit mesélnek a gyerekeimnek
2019. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szombat a bulieste?
2019. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Metionin ***** válasza:
100%

:D :D :D


Mert csak a buli lehet szórakozás? Márpedig én ma (és a hétvégén) olvasni meg rajzolni fogok. Ja meg hétfőn megyek kocsmába mert akkor nincsenek sokan. A nem létező gyerekeim biztos díjaznák. :D

2019. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gyerek, így nem is kell mit mesélnem😊
2019. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!