Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Maradni egy rossz, de stabil...

Maradni egy rossz, de stabil szituációban vagy menni egy jobb (legalábbis egy ideig) de instabil életbe?

Figyelt kérdés

Tehát, maradni egy helyen ahol rosszul érzed magad, de minden stabil... vagyis nem kell anyagiak miatt aggódni, lakhatás sem kérdéses, tehát minden létszükséglet adott.

Vagy lépni olyan körülmények közé, ahol lehet jobb, de minden instabil. Vagyis egy időre biztos pl a lakhatás, az anyagiak, de 100%, hogy pár év múlva egy kilátástalan helyzetbe leszel.

Az, hogy valóban jobb az utóbbi, mint környezet stb nem adott. Csak egy nagyon rossz körülményből (főleg társadalmi szempontból) effektív minden jobb. Később persze kiderült, hogy sokkal, de sokkal jobb, ugyanakkor instabil.

Melyiket választanátok?


Egyébként ez csak egy merengős kérdés. Köthető az életemhez is, mivel épp atgondolom jó döntést hoztam-e amikor léptem. Jelenleg még “stabil” a létszügséglet, de hamarosan változás következik be, és kb 2 hónapig minden teljesen kilátástalan lesz. Ez a 2 hónap múlva pedig derül ki, hogy miként alakulnak a továbbiak. Terveim vannak, de az instabilitás fenn fog állni.


2019. nov. 8. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit elírtál, egy rosszból akar-e valaki váltani egy olyan már most bizonytalanra aminek a kimenetele biztosan rossz?

Ennek semmi értelme

2019. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kimenetel nem biztos rossz. Csak nagyon bizonytalan.
2019. nov. 8. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ahol rosszul érzed magad, onnan menni kell....


Az egészséged többet ér és nincs garancia, hogy ott mindig stabil marad a helyzet.


Szerintem az instabil is lehet később stabilabb, de ha meg sem próbálod, akkor maradsz a xarban és előbb-utóbb úgyis annyira rosszul fogod magad érezni, hogy váltani fogsz.

2019. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem is értem mi az agonizálás oka, menni kell és kész


#1

2019. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!