Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez egy elég...

Szerintetek ez egy elég peches helyzet lenne?

Figyelt kérdés

Minden nap hallani híradóban, interneten bűnügyekről, bűncselekményekről. Ma eljátszottam a gondolattal, hogy például ha van valaki, aki illegálisan, pl. drogárulásból él vagy szerez pénzt és őt kirabolják vagy betörnek hozzá, akkor az jogilag nem tud semmit tenni. Mert a törvény szerint a nem létező pénzét lopták el.


Szerintetek ez elég peches helyzet lenne számára, megérdemelne ilyet az, aki drogból él?



2019. nov. 8. 22:05
1 2
 1/11 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Volt már több ilyen eset. Vagy a rendőrök fogták el a rablókat, vagy a dílerek intézték el.
2019. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, de gondolom akkor a díler is bukott, ha a rabló is.

De gondolom a díler nem tudott sokat tenni, hogy felkutassa vagy ilyesmi.

2019. nov. 9. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Alig-alig csináltak a filmtörténetben ilyen mozikat a thrillertől, a romkom-ig...
2019. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Remélem te nem vagy dilo

Xd

De igen, kibszott peches, volt egy barátom akinél volt nemi fu, és utcán megverték és elvettek a füvét, és nem tudod semmit se tenni sajnos.

2019. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hgoyhogy nem vagyok dilo? xdd

Egyik sem vagyok, egyiket sem tenném meg.

2019. nov. 10. 11:39
 6/11 A kérdező kommentje:
#1 gondolom ha a rendőrök fogták el őket, akkor már a dílereket is. Ha meg a dílerek kaptál el a rablókat gondolom minimum az életükkel fizettek a rablásért.
2020. febr. 29. 11:39
 7/11 anonim válasza:
0%
Az a szívás amikor drogfüggő vagy. Egész nap gyűjtöd a pénzt, aztán nem elérhető a díler. Valakivel találkozol aki azt mondja tud cuccot, és elhiszed, utána meg lehúznak. Aztán se pénz, se cucc. Után szoktam begurulni, és pl belemenni valami bolti lopásba, hogy újra legyen pénz. Ilyenkor meg mindig elkapnak, és a rendsőrségen éjszakázok. Pedig eredetileg nem is én voltam a hibás. Gáz ez az egész rendszer úgy ahogy van.. Majd csak vége lesz egyszer :D
2020. febr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 okés :D De a kérdés nem erről szólt :D
2020. febr. 29. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapvetöen felnött emberek egymas közt rendezik a konfliktusaikat most az mindegy hogy az epp feketekereskedelem, vagy legàlis, vagy csak csalàdi balhe, a rendörség nem kerül bevonasra alapbol. Mindenki kerüli lehetöleg hogy egy procedura legyen barmiböl.
2020. febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 meg ha egy fent említett esetbe a dílerek bevonnák a rendőrséget, akkor ők is buknánka nem?
2020. febr. 29. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!