Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki elterjesztette...

Ha valaki elterjesztette rólam, hogy félek tőle, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy gyerekkel összebalhéztam, egy szórakozóhelyen, majd odáig fajult a dolog, hogy kihívtam egy bunyóra. De később elgondolkoztam a dolgon, hogy milyen okból balhézok, mikor jólérezni jöttem magam, plusz ha az edzőm tudomására jut, hogy termen kívül verekszem, akkor kiteszik a szűröm(boxklub). így visszamentem a gyerekhez, és elnézést kértem tőle.


Viszont ez így teljesen úgy jött ki, hogy beijedtem, és a csávó el is kezdtem terjeszteni, hogy bexartam tőle...


Emiatt írtam neki messengeren, hogy szívesen kiállok ellene egy baráti bunyóra, de nem válaszol. Ha meg megkeresem élőben egy ilyen piti dolog miatt, akkor megint én leszek hülyének nézve. Eléggé sérült az egóm, illetve nagyon sok ember most egy idiótának néz, és nemtudom hogy tudnám visszaállítani az imidzsem.



2019. nov. 9. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha valaki rákérdez, akkor mondd el az igazat és kész, onnantól kezdve mindenki oda teszi ahova akarja. Egyébként kétlem, hogy ezzel olyan nagyon foglalkozna bárki is. Pár nap és elfelejtik.
2019. nov. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blade Bone ***** válasza:
Hülyeséget csináltál, de beismerted, szóval szerintem ez már eleve nem félelem szagú, aki fél az inkább bújkálni szokott stb. nem a másik elé állni. Ha lecsengett úgyis elfelejtik...
2019. nov. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aparalyza ***** válasza:

Szép példája annak ha valaki elcseszi.


Ha tovább terjeszti rólad, hogy beszartál tőle, leirhatod, hogy szar élete lehet ha csak erre tud koncentrálni.


Pl. Simán körberöhögném, de ez én vagyok.

2019. nov. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nalunk siman tamogatja boxon az edzo az oran kivuli verekedest. Jarnak hozzank rendszeresen utcan verekedo fiuk. Budapest
2019. nov. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondod az edzônek önvédelem volt, vagy azért is kirak?? Akkor keress más helyet. Am mutasd meg a messenger üzit embereknek, hogy még visszaírni sem mer.
2019. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég nulla lehet az edződ, ha pont ezt nem tanította meg neked. Időről időre előjön ez a téma a küzdősportokat űzőkkel kapcsolatban. Egyszerű a taktika, ignorálni kell az illetőt. Ha mindenáron verekedni akar és személyesen provokál, akkor le kell hívni a terembe, hogy majd ott. Aztán otthagyni, úgyse fog menni.
2019. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy edző se tesz ki ilyesmiért. Sőt azt sem ismételgetik, hogy csak a termen belül lehet használni.


Ha bunyóról mesélsz, röhögnek, és még megveregetik a vállad...


Szóval aki ilyesmiket írogat, még nem találkozott edzővel.

2022. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!