Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem érzem magam jó barátnak....

HEyoalf kérdése:

Nem érzem magam jó barátnak. Miért lehet ez? (Többi lennt. )

Figyelt kérdés
Már régóta, azaz pontosabban Januárban volt egy olyan kapcsolatom egy lánnyal, hogy egy suliba járunk, rámírt, elkezdtünk beszélgetni, de mivel egy visszahúzódó lányról van szó, néha visszaköszönni sem "mert", aztán kezdett fokozódni ez az állapot, találkozgattunk párszor aztán azt vettem észre hogy egyre jobban érdekeljük egymást, ami tök jót jelent, viszont azt is észrevettem hogy a beszélgetéseinkben, voltak üres foltok.. Mintha nem találtunk volna közös témát, nincsenek közös érdeklődési körök amiről tudnánk beszélni, akkor úgyvolt hogy kb teljesen végelett a kapcsolatnak, aztán most pár hete újra elkezdtünk beszélgetni és hát még mindig érdekel, vannak iránta érzéseim, csak nemtudom hogy mennyire lenne jó ötlet kibontakoztatni ezt, ha csak azt látom magam előtt hogy pl haverok előtt is alig beszélnénk vagy nemtudom. Barátnőm még nem volt, ez a beszélgetéses dolog előre kialakulna ha előtte nem igazán "barátkoztunk"? Nem vagyok jártas ebben, remélem jól fogalmaztam, remélem tudtok segíteni :D Mindent meghallgatok!!

2019. nov. 10. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj voltam hasonló helyzetben nem érdemes csinálni semmit, a csaj tetszett én is bejöttem neki, de a téma...nem voltak közös tèmáink nagy beszélgetéseink, ezért inkább sok kínos szitu volt, inkább hagytuk egymást, de a vonzalom és valamilyen érzés még a mai napig érezhető mindkettőnk részéről.
2019. nov. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!