Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket követett már valaki?...

Titeket követett már valaki? Mit lehet ilyemkor csinálni?

Figyelt kérdés
Lementem a Balaton partra sétálni és már korában láttam. Jött mindenhova utánam és a távolból figyelt... Full idegen volt. Olyan volt, higy akit lekoptattam, zaklatott, de ezt nem tudtam, hova tenni. Tesztelgettem is, utána meg olyan helyre mentem, ahol több ber van, de jött oda is...
2019. nov. 11. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mikor tortent ?

Ha nem zaklatott semmit nem tudsz csinalni

2019. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt. Kicsit ijesztő volt, mert nem volt szinte senki, ő megfigyelt folyamtosan, meg jött utánam.

Volt részem komoly zaklatásban, igen ez nem olyan,de azért...

2019. nov. 11. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem volt párszor így egyetemista koromban. Csávó a buszon kinézett, onnantól jött az egyetemig, onnan vissza buszhoz.

Mikor a buszon még hozzám is ért, besokalltam, ráripakodtam jó hangosan, az egész busz füle hallatára, hogy ne kövessen és ne tapizzon. Ez jól jött ki, mert zavarba jött, habogott valamit, hogy ő nem is követ. Erre visszaszóltam, hogy dehogynem, már órák óta látom. Erre már nem mondott semmit, de a következőnél leszállt, és többet soha nem láttam.


Volt más olyan buszos tapizó is, aki nem követett, csak ott kezdett el egyből fogdosni. Arra is hangosan rászóltam, az is annyira megszeppent, hogy ennyi elég volt neki, hogy leszálljon.

Mondjuk utána egy másik csajt kezdett zaklatni, aki nem mert rászólni.


Szerintem próbáld meg te is legközelebb nagy tömegben, nyilvánosan szembesíteni azzal, amit tesz, ne hagyd magad.

2019. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tényleg azt elfejetettem, hogy 1,5 éve volt, mikor egy parkban sétáltam, már követhetett egy szatír egy ideje, elővette a darkát és elkezdte verni. Utána jött utánad és ott is... Először azt hittem csak pisilni alar egy fatövében. A tűz elefonom le volt merűlve. De tele volt a park német turistákkal. Nem értem. Koderült utólag, hogy már sorozatban ezt csinálta, el is volt kapva, de szabadlábon védekezhetett...


Azóta jobban félek ilyenektől. Nagyon kell vigyázni szerintem.

2019. nov. 11. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Kemény az élet. Én meg a bziktól félek.
2019. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!