Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek kinek van igaza...

Szerintetek kinek van igaza ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Egyetemi csoport.

van két társaság: akik mindig aktívak gyakorlatokon, válaszolnak a tanárnak/ kérdeznek stb. És a másik társaság akik soha nem szólalnak meg kb, csak figyelnek csendben, interaktív foglalkozásokon is csak a háttérben megbújnak.


az aktívabb csoportból az egyik srác rendszeresen beszólogat emiatt a másik csoport tagjainak, hogy szólaljanak már meg, így sosem tanulnak meg semmit, gáz amit csinálnak stb.


Ezt az egyik lány megelégelte a másik csoportból és közölte a sráccal, hogy törődjön a maga dolgával, az hogy nem szólalnak meg nem azt jelenti, hogy nem tudják a választ. Meghagyja a megszólalás lehetőségét azoknak akik szeretnek felvágni a “tudásukkal” amit a tanárok legalapvetőbb kérdéseire sikerül adniuk.


2019. nov. 11. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Most attól eltekintve, hogy nekem mi a személyes véleményem, én eddig azzal találkoztam, hogy szemináriumon az órai aktivitás nagy százalékban beleszámít a jegybe. Az én szakomon ez kerek 30%-ot tett ki. Nem tudom, ez nálatok nagyon máshogy van? Nem várják el az aktívkodást?
2019. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A lánynak van igaza. A fiú törődjön a saját dolgával.


Ha igaz az eset, akkor szomorú ha ilyen van egy egyetemi csoportban. A fiúnak nincs élete? Vagy mi? A többiek meg csak hallgatják?!

2019. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es. Nem, nálunk nem számít bele
2019. nov. 11. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a lànynak van igaza.


Alapelv hogy nem kenyszerböl születnek az nagy elmèk sem. A kenyszer, kötelezettseg gyakorta pont hogy dacot szül. Ez pszichologia.


Egy csapat feléled es küzd, HA olyan a tanàr/edzö/akarki aku ezt ki tudja belölük hozni hogy megmozdul bennük valami es többre lesznek kepesek mint amit maguk is hittek magukrol.

Pl Apacashow c film.

Egy botranyos lazado kamaszseregböl mit hozott ki a tanàr. Nezd meg.


Igy a kis majmok akik csak ugralnak ha fütyülnek tenyleg nem illdomos hogy a masikat cseszegessék. Nem többek ök sem.

2019. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, Kérdező, köszi a választ.

Ebben az esetben szerintem sincs jelentősége, hogy aktívak vagytok-e, és a srácnak nincs igaza, hogy így nem tanultok. A tanulás nem ettől függ.

2019. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
lánynak van igaza
2019. nov. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a lánynak van igaza.

Amúgy ha bele is számítana a jegybe, akkor se lenne köze hozzá a fiúnak. Ez a fiúcska a tipikus egyetemi nyaligépek egyike, az ilyenektől mindig hányni tudtam volna.

2019. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!