Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szabadkai piacon miket árulnak...

Szabadkai piacon miket árulnak? Megéri oda leutazni, vagy esetleg Pesten megkapom ugyanazokat ugyanazon az áron? Pesten hol vannak ilyen piacok?

Figyelt kérdés
Leginkább ruhákat szeretnék venni magamnak és barátnőmnek karácsonyfa díszeket, mű fenyőt illetve édességeket meg nem tudom még mit lehet kapni igazából. Sose voltam még ilyen piacokon.

2019. nov. 13. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden gagyit retrot kacatot meg divatholmikat , nem eri meg .
2019. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ruhás és édességes általában sok van, szóval ezeket biztos hogy találsz rengeteget, szerintem karácsonyfa díszt is fogsz találni ha elmész, viszont hogy ez anyagilag megéri e hogy leutazz Pestről azt meg nem mondom, mi Csongrád megyeiek, vagyunk nekünk nem egy nagy utazás, de hogy egy pestinek ez megéri e... Nem tudom...
2019. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen megérte mert nagyon jó minöségü ruhákat árultak ott olcsón. 2014-es ott vásárolt ruhák még most is jók teljesen. Szóval minöség jó volt régen. De most már ott is elszálltak az árak.
2019. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy ismerősömék járnak oda le, tőle jött az ötlet. Ők pl úgy szokták, hogy vesznek maguknak ruhákat, és visznek haza eladásra is barátoknak, így megtérül az utazási költségük is :)

Minőségre azt mondták hogy nagyon jók, csak válogassak, mert vannak nagyon rosszak is drágán.

2019. nov. 13. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megéri lemenni, hiszen tapasztalatnak/kiruccanasnak igyis úgyis jó.


És tényleg rengeteg kacatot lehet osszevasarolni, hiszen a piac óriási, és gyakorlatilag mindenra van vagy egy tucatnyi stand.

Ha meg mész, akkor próbálj hétköznap menni, mert hétvégén mindig eszméletlenül zsúfolt.

2019. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi utiköltségből jönnél ki.

Jobban megéri direkt oda szervezett buszos uttal menni. Szokott lenni ilyen. Vagy pár emberrel közösbe kocsival.

Van parfüm, mindenféle ruha, stb..,minden amit el tudsz képzelni. Van édesség is, de amúgy ott van a piachoz közel egy török édessébolt, na ott vannak különlegességek is. Árban jó és a minőség sem rossz.

2019. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte a szomszédban volt.Régebben szinte minden hétvégén mentem mostmár szerintem kb fél éve nem voltam,évente jo ha kimegyek egyszer.Nekem sokkal szimpatikusabb üzletben vásárolni mint kint a az asztaloknál.Lehet probálni de kicsit körülményes.Ha hétvégén megy az ember tömegnyomor van,ha kifogod arra mégy amerre a tömeg visz,szovál én szombat vasárnap nem mennék,ilyenkor az árak is magasabbak egyébként mint hétköznap.Minőségileg sokat romlott,mondjuk az elmult 10évehez képest,nincs akkora külömbség most az ottani és a magyarországi árak közt.Nyilván ha mondjuk több mindent veszel lehet alkuldni.Ha kifogod hogy a határon tömeg van várhatsz 1-3órát is(Röszkén)ezért érdemesebb kisebb határátkelőt kinézni.
2019. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!