Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennél ilyen estben?

Gorgonzola kérdése:

Mit tennél ilyen estben?

Figyelt kérdés
Ha lenne valaki, aki az életednél is fontosabb, de te számára semmit nem jelentenél.

2019. nov. 15. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Saját érdekemben megpróbálnám elengedni, továbblépni, egyébként önmagamat szenvedtetem csak - mondom ezt úgy, hogy több mint egy évtizede reménytelenül szerelmes vagyok valakibe és képtelen vagyok elfelejteni. :-)
2019. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En mondtam mar az akkori szerelmemnek akinek az volt a baja hogy keveset talalkozunk hogy akkor otthagyom miattta a sulit (masik varos kollegium), es jo erzessel töltötte el hogy senki nem tett még soha semmi nagyobbat erte, de mondta ne, jarjam ki a sulit.

Es ugyanugy nem vett tovabbra sem komolyan.


Magyaran en megprobalnam akkor is.

Es ha akkor sem kellek barmit megtennék, vagy barmit megtettem, ott mar csak a beletörödes van es önhibaztatas legalabb nincs.

2019. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen nem tud lenni, egy ilyen ember már eleve lealacsonyodik a szememben.Akik az életemnél is fontosabbak azok a szüleim, de nekik is én, szerzett kapcsolat fáj meg minden de nem tud ilyen durvába átmenni.

23/L

2019. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy egészséges embernél nincs olyan, hogy valaki fontosabbá váljon a saját életénél.
2019. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a nemed, korod. Egy vidéki kislány pl a jósnőhöz futkos szerelmi kötésért, míg egy felnőtt férfi összekapja magát, és megpróbál felnőni a feladathoz.
2019. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két dolgot tennék:

A, elbeszélgetnék vele, hogy ő hogyan lát engem, ön magát, kettőnket, illetve a helyzetet;

B, Elgondolkodnék rajta, hogy nem-e esetleg én gondolok-e túl sokat ebbe a helyzetbe bele. Ha csak nekem fontos ez a dolog, és azt érzem, hogy mindent beleadtam, de nem ér semmit, akkor elengedném az illetőt, és továbblépnék. Most ezt a számot hallgatom, és szerintem aktuális is ehhez a kérdéshez:

https://www.youtube.com/watch?v=YQHsXMglC9A

2019. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!