Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi értelme kötődni bárkihez is?

Mi értelme kötődni bárkihez is?

Figyelt kérdés
Úgyis csak csalódást okoznak,érdemesebb megszakítani a köteléket.
2019. nov. 15. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Csalódást csak az tud okozni aki engem megtévesztett. Egy normális emberben nem csalódok,mert nem fog megtéveszteni engem.
2019. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Körülöttem mindenki csalódás,mindenki kétszínű és mindenki kibeszéli a másikat a háta mögött.Úgy is az fog elárulni akitől nem várnám.
2019. nov. 15. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy disszociális viselkedés. De manapság már ez előny. Ha nem születtél annak,akkor magányra vagy ítélve.
2019. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már egyre kevesebbet érzek az iránt aki 6 éve a "barátom" teljesen megfogom szakítani a köteléket.
2019. nov. 15. 16:42
 5/10 anonim ***** válasza:
A ragaszkodás növeli a szenvedés valószínűségét. Ha kötődsz egy emberhez, és valami folytán okot ad rá hogy a hozzá való kötődésednek ne legyen többet oka, amellett hogy a hiányától fájdalom keletkezik benned, ha alacsony szinten van az önbecsülésed még jobban lejjebb tiporhatja. Az általad szeretett embert elveheti tőled az élet, de azt amit adsz magadból másnak azt senki sem. Ebből ítélve ami kézzel megfogható, nem garancia arra hogy sokáig, örökre a "tied" marad. Viszont egyre kevésbé számítanak a ténylegesen fontos dolgok a világon: egy bizonyos tárgy nélkül már létezni nem tudunk, az emberi értékeknek ma már nem sok ember tulajdonít jelentőséget sajnálatos módon. Az bizonyos hogy nevelés kérdése is a dolog. Mai fiatalok többségéből a tisztelet is kimarad, és azt tartják közhelyesnek ha valaki még becsülettel fordul a másik felé. Ugyan lehet elcsépelt, de azt tudom mondani hogy ne add fel azt a lehetőséget hogy megismerj új embereket. Ha kitartó vagy fogsz találni olyan személyeket, akikben megbízhatsz majd.
2019. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Teljesen megutáltam a fajtámat,a minimálisnál nem akarok többet beszélni senkivel.
2019. nov. 15. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:
és akkor mi értelme a kérdésednek ha csak panaszkodni jöttél ide?
2019. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értelmezd a kérdést.
2019. nov. 15. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi, én is ezért nem ragaszkodom már szinte senkihez sem, mert csalódás, nem (megfelelő) törődés a másikkal lesz a vége.
2019. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra már semmi értelme.
2019. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!