Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert nem tudok emberekkel...

Miert nem tudok emberekkel beszelgetni?

Figyelt kérdés

Akik idegenek.

En mindig is keveset beszeltem, sose szaporitottam a szot feleslegesen. Ennek ellenere ott ahol mar ismernek, kifejezetten nepszeru ember vagyok. De megsem megy az ismerkedes es egyaltalan az emberekkel valo kommonikacio. Ha egy szamomra ismeretlennek kell beszelnem akkor mindig ideges leszek. Attol fuggetlenul hogy az illeto ferfi vagy no. E miatt pedig a csajozas se megy.

Pedig kulsore jol nezek ki, sportolok izmos vagyok. Es rondanak se mondanam magam.

De mivel rossz a kommunikaciom ezert ezt a hajamra is kenhetem.

Hogyan tudnek ezen javitani? Mert mar nagyon zavar


2019. nov. 15. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg rossz a kommunikaciod mert ossze vissza beszelsz...ha az ismeros korokben nepszeruve valsz vhogy akkor igenis csak megy a beszed. Ismeros korokben siman feltudnal igy szedni valakit
2019. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat igen, de az mas mert oket sok idom volt megismerni.

Viszont ha spontan kell emberekkel beszelni az nem megy. Sajnos. Es igazabol nem tudom hogy miert.

2019. nov. 15. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
majd elmúlnak a gátlásaid
2019. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!