Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy az embereknek...

Mit tegyek hogy az embereknek egyértelmű legyen, hogy nekem nincs szükségem se a támogatásukra, se arra hogy hozzám szóljanak?

Figyelt kérdés
Borzasztóan zavar az emberek közelsége akkor is ha ismerem, csak azok nem akiket tényleg szeretek, pl a családom meg ilyenek. Gondolom a viselkedésem nem elég egyértelmű nekik.

2019. nov. 16. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj emberek közé, akkor nincs ilyen gondod.
2019. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huhh ez leginkább úgy megvalósítható ha elszigetelődsz van egy szobád és bezárkózol én is ilyen vagyok de megoldás az nem sok van vagy a hozzáásod próbálod megváltoztatni gyógyszerel vagy valahogy vagy elvonulsz..
2019. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tankötelezett vagyok
2019. nov. 16. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Magántanuló esetleg mindenre van valami legfeljebb csak nehéz kivitelezni ... Hasonló típus vagyok de semmisítse változtam pedig 29 vagyok annyi előnyom volt belőle hogy kínlódások közepette külföldön sikerült dolgoznom s így több hónapra is feltudok mondani :) ezen csak te tudsz változtatni de nagyon nehéz lesz több önbizalom kell sportolj vagy valami meg meditálj aztán szerencsévan vehetsz egy lakatlan szigetet
2019. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"nekem nincs szükségem se a támogatásukra, se arra hogy hozzám szóljanak?"

Akkor most hozzászólok, támogatólag:


.

2019. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bírd ki a sulit, költözz el és majd max a munkában találkozol majd emberekkel (ha olyan munkát vállalsz)
2019. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, több megoldási módszer is létezik.


1. Akassz a nyakadba egy olyan csengőt, ami minden lépésednél csilingelni fog. Amikor megkérdezi valaki, mi a célod hanghatással, aláíratod velük egy papíron, hogy egyszer s mindenkorra tudomásul veszik, hogy a csilingelés azt jelenti, távolodjanak tőled, ne szóljanak hozzád, ne próbáljanak kontaktusba kerülni veled stn. Eleinte kicsit macerás, de nagyon célravezető a javasolt módszer! Egy idő után persze egymást is figyelmeztetni fogják az emberek, hogy nem vagy százas, és senki nem fog kommunikálni veled, de hát épp ez a cél, ugye?


2. Viselkedj úgy társaságban, mint ahogy a sztereotípiákban elterjedt az elmeháborodottakról. Morogj artikulátlanul, vizelj magad alá, forgasd vérben a szemed, üvöltözz ok nélkül stb. Először persze bolondnak fognak nézni a kívülállók, de ez az ára annak, hogy ne akarjanak közeledni hozzád az emberek. Majd a beszállítás után az orvosnak elmondod, mi a valódi célja a viselkedésednek.


3. Járj terápiára a szociális fóbiád miatt.

2019. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!