Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha EZ nem én...

Mit csináljak, ha EZ nem én vagyok/lennék?

Figyelt kérdés

Röviden:

A társadalom kirekesztett (30 felett vagyok).

Attól félek, hogy jövőre vagy valamikor olyasmit akarnának felajánlani, hogy foglalkozzam mondjuk gyerekekkel.

Nem tudok énekelni, rajzolni sem, és az elmúlt pár év munkahelyi hányattatásai miatt sajnos, megutáltam ezt a világot.


Tönkrementem idegileg, ha kimegyek az utcára, mindent torzan látok, felnagyítva. Közben elkapok szófoszlányokat, amiket beszélgetnek mások, és magamra veszek mindent. Tájékozódni már emiatt sem tudok.

Bolondot csináltak belőlem. Nem én magamból, hanem mások. Bedugott füllel nem közlekedhetek.

Nem engedtek pl. egy gyárban új életet kezdeni. "Erőszakkal" eltérítenek engem minden munkahelyről valamiért.


Úgy gondolom, nincs joguk MÁSOKNAK, akiknek megadatott, hogy gyerekük legyen, engem irányítani, és eldönteni helyettem, hogy milyen pályát válasszak.

Ezt nevezhetjük skizofréniának, viszont én nem csak hiszem, hogy másoknak benne van a keze az életemben, hanem tényleg benne van. Az interneten meg a telefonon keresztül.


A lényeg, hogy az nem ÉN lennék, ha ilyen munkát kellene végeznem. Faarc nem akarnék lenni gyerekekkel, bunkó meg nemtörődöm főleg. Megjátszani viszont nem akarom és nem is tudom magam előttük. Egyformának, picinek látom őket. Nem lennék őszinte.


A halált látom már mindenben, nem vagyok kíváncsi más átörökített génjeire, miközben én egész életemben egy "oltogatott", torz nő voltam.


2019. nov. 22. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy minek nevezhetjük, de hogy orvosi kezelést igényel, azt igen. Szöveged zavaros: ki az az ők, akik neked bármilyen munkahelyet felajánlanának? Csak te döntesz, hogy milyen munkát vállalsz! Hétfőn tessék elmenni a pszichiátriára, mert gyógyszerre és terápiára van szükséged.
2019. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz.
2019. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kik az ŐK? A város, ahol élek, az ország, a társadalom.

Így generálják igényes emberekből például a hajléktalanokat. Ráállnak a gyenge pontjaikra és ezt nyomják telibe. Kihasználják, hogy másoktól nem szívesen fogadnak el segítséget stb.

Kedves hozzászólók! Tudjátok, hogy hogyan működik a gyógyszeripar? Tudjátok, hogy nem is minden gyógyszer "gyógyszer"? Hm?

A pszichiátrián nem tudnak konkrétan segíteni, ha neked speciel 24 évnyi lemaradásod van az életben...


A szövegem nem zavaros. Ha nem érted, az azt jelenti, nincs kellő élettapasztalatod, anyu-apu kis védettje vagy. Ami nem baj, sőt. Így a helyes.

2019. nov. 22. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, fordulj először is pszichológushoz. Nem feltétlenül van szükséged pszichiáterre és gyógyszerekre, de gondolom neked is jó lenne, ha részletesebben el tudnád mondani ezeket valakinek, aki előbb tud segíteni, mint mi.
2019. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:

Lüktető város, szorgos robotok

Forog a Föld, én csak kapaszkodok.

Ami az enyém ahhoz ragaszkodok

Elb*szott világ hova pont nem passzolok

Sziréna, villogók, korrupt disznó

Ártatlan áldozat, útszéli r*ngyó

Rengeteg gyűlölet haraggá válik

Utolsó utáni fa**szopó nácik

Féltő szülő, kóbor csemete

Széria gyilkos, a társadalom szemete

2019. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na jó, eddig finomkodó voltam, de most már nem leszek. Pszichotikus vagy, és ha nem kezelteted magad pszichiáterrel, és igen, gyógyszerrel, akkor előbb-utóbb az utcán fogod találni magad, mert sehol nem fognak megtűrni maguk mellett, nem fogsz pénzt keresni, elveszted a lakásodat és hamarosan az élelmezésedet is. Választhatsz, hogy az utcán koszosan-éhezve, téveszméktől hallucinálva akarsz meghalni, vagy mégis inkább a gyógyszerrel tünetmentes és életképes leszel. Nekem mindegy, én azt se tudom, ki vagy.

"Az anyuci kedvence"

2019. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Na, ezt kellett volna a rokonságomnak/ismeretségi körömnek a fejemhez vágni kb. 15 évvel ezelőtt.

Köszönöm Neked!

2019. nov. 23. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!