Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha szeretnék...

Mit tegyek, ha szeretnék társasjátékozni, de nincs kivel?

Figyelt kérdés

Budapesten vannak klubok,ahova lehet menni,de ide mindenki baráti körrel érkezik,én pedig már nem tudok becsatlakozni.

Van itt olyan esetleg,aki szintén menne ilyen helyre,de nincs kivel?

F


2019. nov. 23. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál becsatlakozni? Én vidéki vagyok és teljesen egyedül mentem először ilyen klubba. Először paráztam, hogy mit gondolnak majd rólam és hasonlók de nagyon befogadóak voltak, picivel később már klubbon kívüli alkalmakra is hívtak játszani. Azonkívül van sok játékom amit lehet egyedül is, vagy akár egyedül a legjobbak, ha épp nem lenne kedvem emberekkel találkozni.
2019. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos eddig nem azt tapasztaltam,hogy olyan befogadóak lennének.

Nekem elsősorban pont az lenne jó,ha társaságban lehetnék,eleget vagyok egyedül amúgy is...

2019. nov. 23. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd be kérlek a keresőbe ezt a 3 kulcsszót: társasjátékozó hely Budapest. Egyből ad találatot, persze függ a böngésző típusától is.
2019. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj ki más helyeket is? Lehet, hogy pont rossz társaságot fogtál ki.
2019. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Több helyen is jártam(a böngèsző segítségével kerestem ki őket mellesleg),ebből egy helyen tudtam csak becsatlakozni,de az a hely azóta megszűnt.

Mindegy...

2019. nov. 23. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Tele vannak a facebookos társasjáték csoportok olyan kiírásokkal, hogy játékosokat keresnek. Arról nem is szólva, hogy Te is kereshetsz a csoportokban.

Pont az a tapasztalatom, hogy aki keres, az bőven talál magának játékostársakat.

Ha meg versenyjátékok is szóba jöhetnek ,mint a Warhammer shadespire vagy a magic, akkor meg aztán egész hétre betáblázhatod magad.

2019. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!