Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti visszaszóltok, ha boltban,...

Ti visszaszóltok, ha boltban, drogériában, fodrásznál, orvosnál stb. bunkók veletek és megaláznak?

Figyelt kérdés

Legutóbb gyógyszertárban osztott le úgy egy nő, hogy sírva fakadtam majdnem... Az egy dolog, hogy tininek nézek ki, de csak annyit kérdeztem, hogy jó-e már a bankkártyás fizetés (leállás volt az OTP Bank miatt a városban), üvöltözött, meg flegmázott...


Én senkinek nem merek visszaszólni, hagyom magam megalázni és ezel után még a cuccokat is elhozom...


2019. nov. 23. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Ez nem megalázás. Szimplán te voltàl a 1000.-ik, aki aznap megkérdezte, és már töke kivolt vele.
2019. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem oont erre értettem, de bunkó volt... Igenis, ha a 200-adik vagyok, sincs joga ezt csinálni, meg érdkelődni lehet... Szerintem igenis megalázott.


De nem pont erre, ez csak egy példa volt... Sok ehhez hasonlót, vagy durvábbat hozhatnék példának... Szerintem mikornegy drogériában, követnek és meggyanűsítanak, higy tolvaj vagy, mert körbenéztél, mit lehet kupnosan venni, más leb...ssza a bolt közepére és otthagyja őket...


Szerintem ha a pénzedet költöd valahol, nem megalázást, meg ordibálást akarsz cserébe érte...


Az orvos sztoriba meg bele sem kezdek... Nem ez a lényeg.


De nem tudok visszaszólni, meg hagyon magamat megalázni, inkább csendben elkullogok...

2019. nov. 23. 12:29
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Az a te bajod, hogy nem jársz pszichológushoz!
2019. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Na várj, SZERINTED meggyanusítanak, hogy lopsz...? Nincs neked valami üldözésimániád, vagy ilyesmi?
2019. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem, én nem szólok vissza, mert velem még sehol nem voltak bunkók és nem aláztak meg. Ne is haragudj, de azt nehezen hiszem el, hogy a gyógyszertárban üvöltöztek veled.
2019. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De, igen, egy fiatal kövér csaj volt... Én is elképedtem.

Igen, a Rossmanban meggyanúsított a biztonsági őr, tévesen megjegyzem, de mintha egy utolsó tolvaj suttyó lennél, a kuponjaiddal együtt... Ott alapból ki van adva, hogy a vásárló orrában vannak, mint a pénztárban rád akarnak sózni valami "akciós" dolgot. Mondjuk az annyira durva volt, hogy utólag egy panaszlevelet írtam a Rossmannak. Sosem loptam semmit, de régebben is volt ilyen, meg másokkal is...


Normálisan nem lehet válaszolni? Nem fogok minden esetet leírni...

2019. nov. 23. 13:36
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Ėn munkám során rengeteget járok külföldre ,ès ott a vásárlókhoz ez a fajta hozzáállás elkèpzelhetetlen.

Nem vagyok kinyalt nyakkendős fazon ,nèha melós ruhába munka után esek be inkluzívabb helyekre ,de annak ellenère sem kezelne úgy le mint sokszor odahaza

Magyarországon.


Ez a hozzáállás engem is aggaszt.

"Mondjuk èn simán a sunyi q anjába elküdok bárkit ha az kièrdemli ,nem ráz meg a helyzet.

De megèrtem hogy elszomorít sok jólelkű embert.

Többekközött ezèrt jöttem el otthonröl.

2019. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Metionin ***** válasza:
83%
Igen. Nem bunkón de van hogy visszaszólok amikor már tele a tököm. Bár velem ritkán fordul elő hogy ilyen helyeken beszóljanak, egyedül a nőgyógyászati asszisztenst fogom ki mindig. Legutóbb teljesen random elkezdte mondani hogy anorexiás vagyok, az azelőtti meg végignézett rajtam, majd hangosan odaszólt a másiknak, hogy "az ilyeneknek van esze a dugásra". Én elhiszem ha valakinek rossz napja van meg sokat dolgozik kevés pénzért de van egy határ, amit ha átlép, úgy kiosztom mint macskát szarni.
2019. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, de nem is az, de azért fizetsz, a pénzért meg ne bánjanak veled így. Orvosso sztorit lenne mit mesélnem, alapból utált és kihasználta a pozicióját és nekem is ilyeneket beszélt, hogy "anorexiás vagyok", "ad beutalót a pszichiátriára", "fogyókúrázomnézzek már magamra". Mikor mondtam, hogy nem, elkezdte, hogy "de igen". De ebbe én nem akarok belemenni, teljesen, kiröhögött az arcomba, mert azt mondtam neki menstruálok, mert vizelet mintát kért. Ja meg, hogy le kellett vetkőznöm bugyira, meg pucér felsőtestre úgy hogy nem csukta be direkt az ajtót és kint ült a 2 takarítónő, a férfi sofőr, meg a többi beteg, meg belátott aki bejött csak... Meg nem volt senki, váratott egy fél órát, kint nem volt senki, majd vernyákoltak, meg röhögtek, "na engedd be". Ezért nem tudok eleg beteg lenni, hogy orvoshoz menjek, ezt büntetésnek inkább kibírom a 39 fok feletti lázat is....


Jólelkű vagy sem, de ezt nem is értem... Lehet ti már hozzá vagytok szokva, hogy így viselkednek veletek, mert te vagy aznap a 100-adik, de akkor sem elfogadható. Nem, a nővéreket a kórházban sem jogosítja fel, hogy kutyául bánjanak a betegekkel és az az indok, hogy "keveset keresnek". Oké, de ettől? Dolgoztam gyakorlaton ingyen is, mégsem viselkedtem így senkivel, meg eszembe sem jutott volna. Ez a baj Magyarországon, már fel sem tűnik az embereknek. Ha te vagy az 1000. akkor sem ordítozik, vagy jobb országban másnap kereshet más helyet. Itt nem, itthon csak biztos te vagy az 1000., meg keveset keres. Itt olvastam egy kérdés alatt, hogy ő nővérként éhbért ketes, ne hogy még jópofiznia kelljen az emberekkel, meg van a joga, hogy bunkó legyen. Nem nincs. De mindjárt meg is keresem ezt...


De egy bolt vagy gyógyszertár, vagy akár fodrász, ahol pénzt költesz el, az a minimum, hogy egy normális szintet megüt. Az meg hogy tolvajnak titulálnak sok mindenkit a Rossmannban, úgy döntöttem kiírom, a kereskedelem legalja.

2019. nov. 23. 15:23
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem ez az első kérdésed ebben a témában, és tuti nincs veled minden rendben. Nem tudom elképzelni, hogy a gyógyszertáros ezért a kérdésért elkezdett őrjöngeni veled. Vagy nem írtál le mindent, vagy beképzeled ezeket magadnak.
2019. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!