Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mentálisan "beteg" ember...

A mentálisan "beteg" ember hogy tudja magát a legjobban normálisnak mutatni?

Figyelt kérdés
Ha a gondolkodásmódja eltér a normáktól.
2019. nov. 28. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
túlkompenzál
2019. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sok-sok viccelődésnél. Ami sajnos már a pszichiáternél is előjön.


Borderline vagyok, a negatív gondolkodásom és mélypontjaim miatt sokan elhagytak - ezért látszólag mosolygós, humoros lettem. Pedig belül még mindig szenvedek, de már semmi esélyem normálisan kifejezni. XD

2019. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a bajod. Szociális fóbiám van, ami nálam úgy néz ki, hogy elég csendes vagyok idegenekkel és nem is nagyon kezdeményezek senkivel beszélgetést. Ha meg valaki csak úgy spontán odajön és kérdez valamit akkor van némi szorongás is. Minél több ember figyelem annál erősebb ez az érzés.

Ha meg tetszik egy lány akkor általában kerülöm a tekintetét, normálisan meg beszélni sem tudnék vele mert olyankor mintha nem tudnék rendesen gondolkozni.

Külső szemmel nézve valószínűleg nem tűnök 100%-nak, ami valahol igaz os ezek alapján.

2019. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs diagnózisom de sokszor depresszív a hangulatom,általában csak ürességet érzek és van egy pár antiszociális vonásom (orvosi értelembe véve).
2019. nov. 29. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!