Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket jelöl vissza facebooko...

Titeket jelöl vissza facebookon valaki, hogy igazából nem is ismered, csak van egy csomó közös ismerősötök?

Figyelt kérdés
Engem mindenki visszajelöl,ha látják,hogy van közös ismerősünk.XD. Szoktak bejelöni idegenek? Volt,hogy visszajelöltétek azt akit nem is ismertek?
2019. dec. 8. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam bejelölni olyat, akit nem ismerek.

Igen, de nem jelölöm őket vissza.

2019. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, még írni is szoktak. Én is jelölök, visszajelölök. Ha normális az ember, akkor nem veszik tolakodásnak.
2019. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelölnek. Nem jelölöm vissza.
2019. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van olyan pont ahonnan ismerhet. Pl ha látom hogy falubeli én biztos nem ismerem, de ő a szüleimet biztos ismeri, sőt lehet valami rokonom is. Az ilyeneket vissza jelölöm. Vagy mikor valaki a suliból bejelöl. Az ilyenekkel nincs bajom, mert ismerhet is éppen, vagy beszélni akar valamiről.

A baj akkor van mikor nincs 1 közös ismerős, nem rémlik a neve és semmi közös adatunk nincs. Az olyat nem tudom megérteni.

Nem szoktam senkit ismerősnek jelölni akit nem ismerek. Ismerősöket se nagyon jelölgetek. Azok az ismerőseim akikkel ha találkozok akkor köszönünk és esetleg beszélgetünk is. Mást nem nagyon van értelme tartogatni. Nem leszek jobb ember és nem lesz a kenyér se olcsóbb a boltban, ha lenne 1000ismerősöm.

2019. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha igen.
2019. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, max családtagot (anyut kérdezem, ki ő, általában tud válaszolni).
2019. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!