Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyanok az emberek a...

Miért olyanok az emberek a metróban, meg Pesten, hogy gyakorlatilag ott hal meg az ember mellettük, meg rosszul lesz és elsétálnak mellette?

Figyelt kérdés
Meg annyit akartam megkérdezni, hogy melyik oldalról megy ez, és csak egy néni állt meg nekem, pedig jól öltözött fiatal vagyok. Ott ájul el az ember, de szarnak rá... De a leszólogatós romák megvannak itt is, de keveset találtam... Nálunk megyeszékhelyen a buszmegállóban csoportosulnak, züllenek és kiabálnak, beszólogatnak az embernek.... Most akárki, de ha elájul, azért odamegyünk, vagy hívunk mentőt... Ennyire...
2019. dec. 9. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Üdvözöllek a (romlott) "Paradicsomban"! Azért, mert ez egy állatkert! Az állatok a Városligetben azért vannak ketrecben, hogy megvédjék az életüket, testi épségüket a peZstiektől, - és nem fordítva. Sokan túlmisztifikálják Budapestet, de valójában egy baromkert úgy, ahogy van.
2019. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de nem osztom a tapasztalatodat.

Középkorú vagyok, cukorbeteg, nem egyszer lettem rosszul és mindig kaptam segítséget.

De végül is te is kaptál segítséget a néni személyében.

Az, hogy csak a "nénikben" azaz az idősebbekben van meg a segíteni akarás, azt a korszellem hozza magával, bár engem már fiatalember is kotort össze az utcán.

2019. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vidéki, falu sokkal jobban "baromkert". Ott kikészítenek, hogy mimlndemt kipletykálnak, addig tudnak menni, hogy elteszik láb alól az emberr, meg a zaklatás, kibeszélés minden napos, plusz a maradiság, a mit mondanak mások.

Idióta, bunkó romák meg mindenhol vannak. Falut nem kell fényezni, hanem menekülni.

Megyeszékhely ilyen szempontból jobb.


Metróban meg se hal, se lát az ember... Pont a másik véglet. Én imádom, hogy akár egész nap sétálgathatok, hogy felismerne bárki. Meg nem hívják rá a rendőröket, mert a csatlakozásra várva elmentél sétálni, hogy "gyanús vagy".

2019. dec. 9. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

#3

Kérdező, én már nem igazodom ki rajtad!

Hol sérelmezel valamit, hol pedig imádod.

Döntsd már el végre!

Itt még zokon veszed:

"Miért olyanok az emberek a metróban, meg Pesten, hogygyakorlatilag ott hal meg az ember mellettük, meg rosszullesz és elsétálnak mellette?"

Itt már dicsőíted:

"Metróban meg se hal, se lát az ember... Pont a másik véglet. Én imádom, hogy akár egész nap sétálgathatok, hogy felismerne bárki. Meg nem hívják rá a rendőröket, mert a csatlakozásra várva elmentél sétálni, hogy "gyanús vagy".

Ez van!

Ha neked tetszik, hogy az emberek sietnek, közönyösek, nem foglalkoznak veled, akkor akkor is nyeld le a békát, ha éppen a figyelmükre lenne szükséged!

2019. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mond egymásnak ellent a kettő. Igen, jobban szeretem Pestet, mint a pletykás, visszamaradott falut, meg én nem hagyok meghalni senkit, egy telefonra nekem telik bármikor, ennyit megtehetünk, ha sietünk is, meg mi fontosabb. Igen, ez a másik véglt, hogy a többi ember, simán elmegy egy elájult ember nellet, mert tuti részeg, meg nem az én bajom. Ettől még szeretem Pestet, meg szép város...
2019. dec. 9. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Totálisan félreértettél.

Nem fikázni akarom Budapestet, tősgyökeres pesti vagyok hetedíziglen visszamenőleg, minden szeglete az "én városom"

Azt akartam neked elmesélni, hogyha előnyként fogod fel, hogy az emberek közömbösen elmennek melletted és nem foglalkoznak veled, sietnek a dolgukra, meg különben sem érdeklik őket mások, akkor ennek lehet rossz oldala is. Pont amikor szükséged lenne segítségre ugyanígy elmennek melletted és ezt ebben az esetben is, hőzöngés nélkül el kellene fogadnod. Egy főváros mentalitása sajnos nem a pillanatnyi igényeidhez igazodik.

Ettől függetlenül, ahogy korábban írtam is akadnak kivételek.

2019. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, azért az sokkal másabb, ha azzal is kipeltykálnak, hogy hányszor indulsz el egy nap otthonról, meg bármivel... Ez más, mintha a földre kerül valalki, sajnálom, ha nem érted.

De ha elájul valaki csak oda megyünk, az a metró sajátossága... Hajléktalannak nézik, vagy nem tudom.

Ne vegyük egy kalap alá, ha nem hurculnak meg azért, hogy piros a kabátod, kutyátsétáltatsz stb.

2019. dec. 9. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Pesten és falun is emberek laknak, jé!

Én szedtem össze túladagolt fiatalt ugyanazon megyeszékhely vasútállomásán ahol egy évvel ezelőtt akkorát estem a jégen mint a büdös bogár és senki nem segített addig amíg ki nem derült H fel sem tudok állni. És én is szedtem már fel megtermett férfit békasmegyeren mert megcsúszott az aluljáróban. És volt H egy fiatal csaj csak azért megkérdezte a metrón H jól vagyok-e mert olyan 'szomorúan' ültem...

Légy az az ember akit hianyolsz a társadalomból!

2019. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pszhilógiai sajátoság ilyenkor megoszlik a felelőség vagy csak részegnek hittek
2019. dec. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!