Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertált emberként elmenni...

Introvertált emberként elmenni egyedül bulizni?

Figyelt kérdés
Nem hittem volna, hogy egyszer ezen fogok agyalni, de lehet muszáj lesz. Mert neten a közelemben még nem sikerült ismerkednem senkivel, ilyen szabadtéri rendezvényekre meg családdal és barátokkal mennek ahol lehetetlen ismerkedni szinte. Bár tudom, olvasgatom hogy buliban se lehet feltétlen. De most akkor mégis hol ismerkedjek lányokkal? Vagy, ha rászánom magam a bulizásra, akkor mire számítsak?

2019. dec. 14. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Tinder vagy Badoo a legjobb. Csak a kozeledbe levo lanyokat dob fel es igy nem kell a tavolsag miatt kutba dobni a dolgot. Egyedul bulizni meg hat... Igazabol ha ismerkedni mesz akkor szerintem mukodhet. Iszol egy felest aztan rastartolsz valami csajra. :P
2019. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

A punci mindent felülír, mi?

Én azért nem megyek buliba ismerkedni, mert nem kéne olyan pasi, aki bulizni jár. Vegán ismerkedős oldalra sem megyek, mert nem akarok vegánnal járni.

2019. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt nem a felülírásról van szó, hanem arról ha valamit el akar érni az ember muszáj tenni érte. Itt is ismerkedek, meg volt találkám is innen. De akkor is vicc az egész, hogy a városomban lévő lánnyal nem sikerül egy nyamvadt kapcsolatot összehozni. Mert vidékiként mondjuk korlátozottak a lehetőségek? Fővárosiként persze minden egyszerűbb, akkor nem kéne ilyen bulizásra rászorulnom, amit egyébként nem szeretek. Ha meg nem teszek semmit várhatom a csodát.
2019. dec. 14. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Buliban egyedül introvertáltként... mégis milyen eredményt vársz ettől?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs taszító külsőm, így van remény. Meg ön fejleszteni próbálom magam. Akin meg látom, hogy mosolyog rám és egyértelmű jeleket ad, oda merek menni :D
2019. dec. 14. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapesten minden konnyebb. En pont nem igyatom ezt budapestikent. Itt sokkal felszinesebbek az emberek, sokkal kevesbe torodnek masokkal, csak ha erdekuk fuzodik hozza. Szerintem videken joval egyszerubb az elet emiatt. En nem erzem azt, hogy az olembe hullalanak a lehetosegek.
2020. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!