Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jövök zavarba?

Miért jövök zavarba?

Figyelt kérdés
Valahogy a legtöbb lánnyal úgy vagyok, hogy zavarba jövök a közelükben. Az osztályomban is van két csaj, akikhez alig merek hozzászólni, kerülöm őket stb. De nem azért, mert utálom őket, hanem mert aggódok, hogy esetleg valami kínosat tennék, és egyből azt gondolnák: ,,Ez mekkora szerencsétlen!" Félreértés ne essék, habár szép lányok, nem az eseteim. Hogyan küzdjem le ezt az izgulást? A saját nememnél nincs ilyen, csak (főleg annál a 2) lánynál.

2019. dec. 18. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert gondolnak azt?
2019. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd őket levegőnek,ez segit..
2019. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hát épp az van, hogy beszélgetni akarnék velük, csak nem tudok megnyílni nekik.
2019. dec. 18. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a két lány félelmet kelt benned, őket erősebbnek érzed magadnál. Nem mindenkinél érzed ezt. Önbizalom probléma. Csernus videói nagyon sokat tudnak segíteni önmagunk kiépítésében, elmondja mitől lesz valakinek önbizalma. Nekem mindig probléma volt ez a terület. Aztán rájöttem, hogy van egy másik fogalom, az Önbecsülés, ami nem ugyanaz. Vannak értékeim. Olyan dolgokat vallok,teszek meg, amit sokan mások nem. Tudom magamról, hogy emberséges vagyok, ez nálam első. Ez nekem egy tisztelet magam felé. Igaz,ez nem tizenévesen alakult ki, később.
2019. dec. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!