Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Sosem volt túl sok barátom,sőt volt hogy nem is volt senki. És most van pár ember akikkel jóban vagyunk. Ők mennek majd a szünetben bulizni, szilveszterkor is. Én meg szerintem egész végig egyedül leszek. Engem nem is hívott senki és már tényleg nagyon sokat gondolkozok hogy mit csinálhatok rosszul, miért hagynak ki engem mindig mindenből. Nagyon rosszul esik. Nem tudom mit csináljak másképp. Meghívatni meg pofátlanság magamat. A többiek élik az életüket, buliznak, suli után városban mászkálnak én meg otthon ülök. Én is velük akarok menni, jól akarom érezni magam. Ezt a téli szünetet és ezt a karácsonyt nagyon jóra akarom. De nem tudom hogyan csináljam. Bulit nem hiszem hogy tudok itthon tartani mert kicsi a házunk de akkor legalább nem tudnának kihagyni. Bár ez elég szánalmas.
2019. dec. 20. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem szerencsétlenség. Gondolom csendesebb vagy mint az átlag "népszerűbb" emberek, nem vagy olyan viszonyban a többiekkel, hogy elhívjanak. Ha így van akkor legyél nyitottabb..
2019. dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!