Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kapnak sok likeot...

Hogyan kapnak sok likeot bizonyos emberek?

Figyelt kérdés

Honnan ismerik a város különböző iskolákba/más városokba járó fiatalokat?

Hogyan alakítanak ki velük ennyire jó kapcsolatot, hogy százas nagyságrendben kapják a likeokat?

Megkérik egymást, hogy likeolják a profilképüket?

Miért státusz szimbólum a mai világban a Facebook weboldalon lévő profiloldalad profilképén lévő likeok száma?


2019. dec. 21. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

"Miért státusz szimbólum a mai világban a Facebook weboldalon lévő profiloldalad profilképén lévő likeok száma?"


Csak számodra az. Nekem nincs is facebookom. Ellenben van van 2 szép gyermekem, jól menő vállalkozásom.

2019. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert felnőtt vagy, nem tini.
2019. dec. 21. 15:18
 3/3 anonim válasza:
100%

Mindenki máshogy éri el a maga céljait a social media világában. Van, akit ez egyáltalán nem érdekel (1. Válaszoló), míg más ebből él meg. Általában egyediséggel vívod ki mások figyelmét, ha ugyanazt látják nálad, mintminden 2.kislánynál,nem fogja őket érdekelni. Tetszeni pláne nem fog neki. De van, aki nem fél bepiszkítani a kezét, és követőket VESZ. De az egy másik kategória.


De az ember hamar beleeshet abba a hibába, hogy másoknak akar tetszeni. És ez a likevadászat igen könnyen ide vezethet. Ez csak az én véleményem, de a lényeg hogy magadnak tetssz. Lehet 300 like egy képen, ha utána keserűen nézel tükörbe, vagy épp akkor is azob aggódsz hogy kinek tetszik, kinek nem. Nekem személy szerint nem fontos, hol hány like van, használom ugyan a platformokat, de inkább emlékek megosztása/visszakeresése céljából. Nem izgat idegenek véleménye :). A profilképeden pedig add önmagad, és ne törekedj semmilyen ideálra.


17/L

2019. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!